• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Lego Harry Potter: Years 1-4, celkem 12.4h. Hurá na Years 5-8

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    TERZ: Slušnej výkon! Mám v tom 50h, 33 zabitejch (mini)bossů, ale převážně asi nevýznamný mrchy, protože odemčeno sotva 10 % achievementů. Nestěžuju si.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TERZ: pa-ne-bo-že
    TERZ
    TERZ --- ---
    Elden Ring (85h)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Immortals Fenyx Rising skoro 50h. konec divne udelanej. posledni cca petina hry me nebavila

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ascent (20h): Krásně to vypadá, hudba připomíná soundtracky od Kenji Kawaii a atmosféra je fajn. Je to sice vlastně hloupé, ale herní zážitek i tak pěkný.

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Röki - hráno na streamech, tak čas pomalejší, cca 12 hodin. Krásná, dojemná adventura, doporučuji :) hráno na Nintendo Switch
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HADIAK: Přesně! Far Harbor mě dostal, tam se budu vracet rád. Ještě mi tam pár drobností zbývá k vyřešení :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    funny, mam 10+r stary komp, dychavicny uz pri spusteni F4 ale ze by mi to padalo dako castejsie ako ine hry, to povedat nemozem.

    a s tym dlc / parkami DEEFHA to mam presne tak isto, tak som rad, ze to niekto takto vyriesil a asi si z toho zoberiem priklad :D

    DEEFHA: far harbor mi graficky pripada velmi atmosfericky. aj viac ako "zakladna" mapa.
    BEARDY
    BEARDY --- ---
    DEEFHA: Já to hrál v době, kdy jsem měl jen Full HD, ale zase RTX 3080, která u toho sotva jela a stejně to padalo jako kráva.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BEARDY: Přesně, co se týče toho obsahu. Jinak propady FPS a často i pády obecně pozoruju napříč celou hrou, obvykle když se vyskytne větší množství ohně, mlhy nebo prachu. Hraju na XSS, ale jen na Full HD, tak nevím...
    BEARDY
    BEARDY --- ---
    DEEFHA: Na Nuka World jsem se těšil, ale přišlo zklámání, protože místy jsem se propadal na 15 FPS, což dělalo jen a pouze v téhle lokaci a mise byly takové....nezáživné, nemastné, neslané.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Opět jen krátce - po Far Harboru došlo i na poslední příběhové DLC Fallout 4, kterým je divnost jménem Nuka-World. Tenhle postapokalyptický zábavní park se samostatnou mapou jsem si nechával na závěr proto, že se mi do něj vlastně vůbec nechtělo, a jako bych věděl proč. Kromě toho, že nemám rád zábavní parky jako takové :-), byl tenhle (kromě ghoulů, raiderů a jiných magorů) navíc plný únavně stereotypních questů typu "přines 25 kusů tohohle", "najdi 10 symbolů tamhle" a tak dále. Všechny ty postavy, které mi celou dobu lezly strašně na nervy, jsem nakonec včera po zralé úvaze všechny vystřílel, a že jich bylo kolem stovky! Což se nakonec k mému překvapení ukázalo jako good ending ¯\_(ツ)_/¯ Celé mi to zabralo 23 hodin, ale opravdu jsem si užíval jen pár naprosto vedlejších subquestů. Tím pádem jsem se čtvrtým Falloutem na 150+ hodinách a těch několik málo drobností, které chci ještě dotáhnout, to určitě posunou na dvoustovku, což bude můj osobní rekord ztraceného času :-) Titulky nebyly, takže zase přidávám jen hezkou tapetku. Konec hlášení!

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DR_K: Ale to je zajímavé řešení! To si určitě vyzkouším :-)

    Jinak já jsem na tyhle DOSovky začal využívat projekt eXoDOS, kde bych snad měl dosáhnout i toho zamýšleného úspěchu s patchnutým DOSBoxem. Pokud eXoDOS a přidružené porojekty neznáte, tak vřele doporučuju:
    eXoDOS
    https://www.retro-exo.com/exodos.html
    DR_K
    DR_K --- ---
    DEEFHA: jestlis to nevyresil jinak, tak jsem narazil na dobre grayscale reseni cross platform :)

    plugin do chrome Grayscale the Web - Save Sites
    Grayscale the Web - Save Sites - Internetový obchod Chrome
    https://chrome.google.com/webstore/detail/grayscale-the-web-save-si/mblmpdpfppogibmoobibfannckeeleag/related

    a sokoban v prohlizeci
    Sokoban | Run from browser | Old DOS Games packaged for latest OS
    https://www.freegameempire.com/games/Sokoban/Run-in-browser
    JCD
    JCD --- ---
    Assassin's Creed 2 na switchi, nostalgie overload
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NAGASAWA: nečetl. já už tam moc nechodim, jen si občas ublinknout :-)

    TAK VŠEŠCHNO NEJLEPŠÍ!! DÍKY. JUPÍ!!!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CHEWBACCA: Nevím jestli jsi to četl vedle v ps auditku, ale dneska slaví Nier 5 let s oznamili oficiální Anime sérii
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Nier: Automata - cca 70 hodin, podruhé za 2B a jak psal Tapiq na streamu: nezastavujem, tancujem!! Ona to vlastne neni HRA, ona to je VIDEOHRA v tom nejcistcim slova smyslu, zjistil jsem ze se mi u hrani casto vraci pocit z maringotek. ILOVE2B jdu tancovat!!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Jen telegraficky - v návaznosti na dohraný hlavní příběh čtvrtého Falloutu jsem dojel DLC Far Harbor. Úplně záměrně jsem si ho nechával celou dobu stranou a dobře jsem udělal - mohl jsem si ho teď zahrát v podstatě jako samostatný příběh, aniž by mě vyrušovalo cokoli jiného. Zabralo to nějakých 15 hodin, pár vedlejších lokací mi ještě zbývá, ale osud Far Harboru je už uzavřený. Musím říct, že tenhle příběh mě bavil o dost víc než hlavní dějová linie Falloutu :-) Žádný screenshot nemám, tak přidávám aspoň atmosférickou tapetku. A teď vzhůru do Nuka-Worldu!

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam