• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    GOW PC WQHD - 26 hodin a NewGame+ asi oželím.
    DR_K
    DR_K --- ---
    South Park: Fractured But Whole - 23h, z nejakeho duvodu mne to bavilo znatelne min, nez Stick Of Truth. ale porad je to kvalitni South Park.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Lego Harry Potter: Years 1-4, celkem 12.4h. Hurá na Years 5-8

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    TERZ: Slušnej výkon! Mám v tom 50h, 33 zabitejch (mini)bossů, ale převážně asi nevýznamný mrchy, protože odemčeno sotva 10 % achievementů. Nestěžuju si.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TERZ: pa-ne-bo-že
    TERZ
    TERZ --- ---
    Elden Ring (85h)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Immortals Fenyx Rising skoro 50h. konec divne udelanej. posledni cca petina hry me nebavila

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Ascent (20h): Krásně to vypadá, hudba připomíná soundtracky od Kenji Kawaii a atmosféra je fajn. Je to sice vlastně hloupé, ale herní zážitek i tak pěkný.

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Röki - hráno na streamech, tak čas pomalejší, cca 12 hodin. Krásná, dojemná adventura, doporučuji :) hráno na Nintendo Switch
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HADIAK: Přesně! Far Harbor mě dostal, tam se budu vracet rád. Ještě mi tam pár drobností zbývá k vyřešení :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    funny, mam 10+r stary komp, dychavicny uz pri spusteni F4 ale ze by mi to padalo dako castejsie ako ine hry, to povedat nemozem.

    a s tym dlc / parkami DEEFHA to mam presne tak isto, tak som rad, ze to niekto takto vyriesil a asi si z toho zoberiem priklad :D

    DEEFHA: far harbor mi graficky pripada velmi atmosfericky. aj viac ako "zakladna" mapa.
    BEARDY
    BEARDY --- ---
    DEEFHA: Já to hrál v době, kdy jsem měl jen Full HD, ale zase RTX 3080, která u toho sotva jela a stejně to padalo jako kráva.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BEARDY: Přesně, co se týče toho obsahu. Jinak propady FPS a často i pády obecně pozoruju napříč celou hrou, obvykle když se vyskytne větší množství ohně, mlhy nebo prachu. Hraju na XSS, ale jen na Full HD, tak nevím...
    BEARDY
    BEARDY --- ---
    DEEFHA: Na Nuka World jsem se těšil, ale přišlo zklámání, protože místy jsem se propadal na 15 FPS, což dělalo jen a pouze v téhle lokaci a mise byly takové....nezáživné, nemastné, neslané.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Opět jen krátce - po Far Harboru došlo i na poslední příběhové DLC Fallout 4, kterým je divnost jménem Nuka-World. Tenhle postapokalyptický zábavní park se samostatnou mapou jsem si nechával na závěr proto, že se mi do něj vlastně vůbec nechtělo, a jako bych věděl proč. Kromě toho, že nemám rád zábavní parky jako takové :-), byl tenhle (kromě ghoulů, raiderů a jiných magorů) navíc plný únavně stereotypních questů typu "přines 25 kusů tohohle", "najdi 10 symbolů tamhle" a tak dále. Všechny ty postavy, které mi celou dobu lezly strašně na nervy, jsem nakonec včera po zralé úvaze všechny vystřílel, a že jich bylo kolem stovky! Což se nakonec k mému překvapení ukázalo jako good ending ¯\_(ツ)_/¯ Celé mi to zabralo 23 hodin, ale opravdu jsem si užíval jen pár naprosto vedlejších subquestů. Tím pádem jsem se čtvrtým Falloutem na 150+ hodinách a těch několik málo drobností, které chci ještě dotáhnout, to určitě posunou na dvoustovku, což bude můj osobní rekord ztraceného času :-) Titulky nebyly, takže zase přidávám jen hezkou tapetku. Konec hlášení!

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DR_K: Ale to je zajímavé řešení! To si určitě vyzkouším :-)

    Jinak já jsem na tyhle DOSovky začal využívat projekt eXoDOS, kde bych snad měl dosáhnout i toho zamýšleného úspěchu s patchnutým DOSBoxem. Pokud eXoDOS a přidružené porojekty neznáte, tak vřele doporučuju:
    eXoDOS
    https://www.retro-exo.com/exodos.html
    DR_K
    DR_K --- ---
    DEEFHA: jestlis to nevyresil jinak, tak jsem narazil na dobre grayscale reseni cross platform :)

    plugin do chrome Grayscale the Web - Save Sites
    Grayscale the Web - Save Sites - Internetový obchod Chrome
    https://chrome.google.com/webstore/detail/grayscale-the-web-save-si/mblmpdpfppogibmoobibfannckeeleag/related

    a sokoban v prohlizeci
    Sokoban | Run from browser | Old DOS Games packaged for latest OS
    https://www.freegameempire.com/games/Sokoban/Run-in-browser
    JCD
    JCD --- ---
    Assassin's Creed 2 na switchi, nostalgie overload
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NAGASAWA: nečetl. já už tam moc nechodim, jen si občas ublinknout :-)

    TAK VŠEŠCHNO NEJLEPŠÍ!! DÍKY. JUPÍ!!!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CHEWBACCA: Nevím jestli jsi to četl vedle v ps auditku, ale dneska slaví Nier 5 let s oznamili oficiální Anime sérii
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam