• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TOOMIX: nějak se pokusím to vymyslet a když by to nešlo, volám o pomoc
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    BIMBAS: mysleno za nás za všechny. a to ještě nejsme u konce, jsme na 563 kousích a jeste zbyva pul roku záznamů :-)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    CHEWBACCA: what a duck ? 413 dohranych her ? :DD
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: loni/z kraje letoška jsem Ti na to dával aplikaci, kdyžtak mi pak ten excel pošli, vysypu to do html
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEEFHA: určitě ten z 2009
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    tabulka se už tvoří (od začátku auditka) zatím jsem na 413 dohraných hrách a ještě zbývá 10 měsíců záznamů. Až budu mít, poprosím někoho aby to z excelu v nějakém jiném formátu nahrál na nástěnku. to se pak domluvíme. jdu pokračovat :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ERRTU: Ták a teď buďto Divno-stein z roku 2009 nebo Return to Castle Wolfenstein (toho ještě nemám za sebou), ze kterého to okultno v Old Blood vlastně pochází :-)
    NYX
    NYX --- ---
    Zas jeden vzkaz od Zuuluu. Dark Souls 3. 124 hodin

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    Wolfenstein: Old Blood - PC (cca 7 hodin)
    tohle dlc me nejak puvodne minulo a jak jsem nedavno dohral rest RTCW a tak tenhle navrat do hradu byl jako navrat domu, vdechnul jsem to za dva vecery.
    z toho jak se hra v pulce opet zvrhne v okultni nacisticko thuleovske necrovision jsem byl zprvu rozpacity, ale hra neztratila grady ani tempo a hlavne: prostredi je ze vsech dosavadnich dilu zcela kulervouci a ten nejvic duch wolfensteina, a krasny vlhky sen konspiratoru o nacistickych tajnych programech, a to ja rad :)
    dovolim si primer, jak se tu resil mad max, tak RTCW je thunderdome, legendarni, vytesany do mramoru a nezpochybnitelny, dva muzi vejdou jeden vyjde, dva muzi vejdou...! pardon, uz je to pryc. a Old Blood je Fury Road, nafetovany efedrinem a skopcackou krvi, vykresleny do detailu, plny dechberoucich zaberu kdy nevite kam driv s ocima, zadne misto neni vylozene hluche, proste nekdo si vyhral a pritom se obcas uctive uklonil smerem k legende.
    pobavil me plysak cacodemona v pelechu psi bestie, zazil jsem skutecneho grammar nazi ktery opravoval gramatiku kolegy, aby materstina zustala cista a krasna a kontrast mezi Bubim z New Order a Rudim z Old Blood snad nemohl byt vetsi :)
    ale ruku na srdce, byt B.J. tak po tomhle zazitku se na brutalne opevnenou zakladnu toho ctveraka Wildy Mrtvohlava Strasse vrhnul snad i s nadsenim, jen at uz mi ten srapnel vymaze vzpominky z hlavy.

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Disco Elysium cca 46 hodin. Naprostej masterpiece. Podobný RPG tu ještě nebylo. Jel jsem za "šarmantního" inteligenta kterej má obě ruce levý a je trochu houžvička. Podařilo se mi asi nejlepší možnej konec a celou hrou jel za ultraliberála :) Nechám to teď nějakej čas uležet a už se těším, až si to zopáknu za zručnýho svalovce, který ale bude pro změnu mít důvtip a šarm německého ovčáka po transplantaci hlavy :D

    GEE
    GEE --- ---
    HONZAL: savy bohužel neukazujou nahranej čas, ale čistě odhadem to bude něco okolo 15-20 hodin na Normal
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    GEE: btw. kolik hodin to zabralo?
    GEE
    GEE --- ---
    Guardians of the Galaxy (PS5 v rámci předpatnýho PS+ Platinum)
    Tohle jsem potřeboval - filmy mám rád a konečně byl zase důvod se u hry zasmát nahlas. Jen potvrzuju, jaký je to obrovský překvapení - nový Deus Ex hry od stejnýho studia mi úplně nesedly, ale tahle barevná bitka za tónů Never gonna give you up - to chceš!

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    God of War. 74 hodin. 100%.

    Tahle pecka si i přes otravný grind v Niflheimu a Muspelheimu těch 10/10 prostě zaslouží. Famózní vizuály, hratelnost, příběh. Zapisuji do síně slávy her dohraných na 100%.

    Teď jen počkat pár let, než se Sony zase smiluje nad PC hráči a dají nám i God of War Ragnarok, těším se!

    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    JUNGLER: ou jé, me gusta !
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    ZOMBO: za mě jedna z nejlepších her co jsem hrál v minulém roce! Hodně se jim to povedlo. No a Infiltrator mod naprostá pecka :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    BIMBAS: ustřední skladbu si udělali po svém a imho dobře :)
    Terminator: Resistance - Main Theme
    https://www.youtube.com/watch?v=qSiy1QghsOQ&ab_channel=ComposedSoundtrack
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    BIMBAS: Tu ústřední melodii jsem tam určitě slyšel, takže by měla bejt licencovaná. Obecně je ten soundtrack dobrej, Poláci umí hrát na nostalgickou notu (Marcin Przybyłowicz – Cyberpunk 2077, Paweł Błaszczak – The Ascent...).
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BIMBAS: napodobne :)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    BOBESH: jop to byl taky impulz :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam