• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NYX #dohrano 2024
    https://static.freedomconnection.cz/nyx-dohrano/

    Vyfoť a sdílej fotku závěrečných titulků/finalbosse/trofeje ze hry, kterou jsi aktuálně dohrál + přidej popisek o jakou hru se jedná a kolik hodin ti cca trvalo dohrání + #dohrano .
    Př. Half Life/10 hodin/#dohrano

    Všichni v diskuzi budeme rádi, když napíšeš i tvoje dojmy z hraní.


    dceřiná diskuze: [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Loosers není ani na nástěnce (vím, má to být "losers", ale už to nejde změnit)] [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Losers není ani na nástěnce]
    rozbalit záhlaví
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PALADIUS: vem s sebou i ERRTUa kdyžtak :-D

    sranda kluci, jen mi to ušetří moc práce do budoucna. díky moc :-)
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    CHEWBACCA: ajo sorry, jdu se zbičovat
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PALADIUS: příště už pak takto prosím :-)

    Sleeping Dogs DE/60 hodin/#dohrano
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Jo a ještě tu mám tohle, chtěl jsem přidat, až dohraju i DLCčka, ale už se mi do nich nějak nechce :))

    Sleeping Dogs DE: 60 hodin.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( Az budu mit cas, prozenu to awkem a uvidime, co z toho nakonec vypadne )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    CHEWBACCA: Je to na dvě sekce nástěnky, na doraz a struktura je tak nepravidelná... koukni na to až budu mít chvíli.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Todle auditko miluju. Sice sem od začátku chodím jen očumovat vaše podélně prasklé genitály, ale teď s těma číslama si připadám, jak kdyby někdo do táboráku přihodil pár kytar. Teplíčko, děkuju!
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    Skvělá práce pánové, k tomuhle to IT máme! :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: já mám třeba tady pro sudé/liché řádky soutěžních tipů různou barvu fontu ;)

    [Kdo umře - tipovací soutěž]
    TERZ
    TERZ --- ---
    Nejkrásnější na tom je zjištění, že v tom nejsem sám :)
    Super tabulka, díky!

    A sláva ZOMBOvi!
    afaik to má všechno za 100%. GG WP
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Doprdele, to je děsivý zjištění :D
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TRAGED: díky moc Tragedku, tolik práce mi to dalo, že to ani nyx neumí schroustat :-) nicméně mělo to i další pozitivní efekt. Dostal sem chuť po půl roce nehraní něco dohrát, takže sem oprášil herní pc a GPASS a na něco se vrhnu.

    Náhled jak by měl vypadat originál na nástěnce, bohužel tedy nelze

    @Traged - nešly by tam aspon nějak zvýraznit ty řádky mezi jednotlivými ID?

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NAGASAWA: U mě to bylo hlavně změnou zaměstnání (která čistě náhodou úplně přesně koreluje se začátkem toho všeho v březnu 2020). Když si člověk už nemusí nosit práci domů, tak má mnohem víc času na hraní :-) Do té doby to byla mizérie, asi tak jedna dvě hry za rok, nekecám.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DEEFHA: Tak zas nic co by nezvladlo par jednoduchejch sed regexu ve vimu, ale par pokusu co se do Nyxu jeste vejde a co uz ne to zabralo. To as jo.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Perfekt panove. Je to děsivý vidět to takhle v grafech, ale uklidnuju se tim, ze byly HO a lockdowny...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TRAGED: Pěkná práce, děkujeme!
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Statistiky konecne nahrany na nastenku. A byl to boj, protoze puvodni tabulka ma v html pres 3k radku a k pul mega znaku a tak bylo nutne zahodit vsechny nadbytecne styly a to co zbylo jeste rozdelit na dve casti.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NAGASAWA: mustr tam už je
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CHEWBACCA: krasna prace. tak hod do zahlavi muster, jak by ten text mel vypadat a klidne k tomu prihod treba hashtag #dohrano at mas potom to vyhledavani jednodussi.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Dobojováno!! po cca osmi hodinách kopypasty je hotová databáze dohraných her od začátku auditka k dnešnímu dni. Dohraných krásných 732 titulů v 65 lidech. Odehraných celkem 23 518 hodin. Toť pár data střípků, než to @Toomix nahraje na nástěnku. Udělal jsem tam i dva grafy, tak se můžete těšit na přehlednou "vizualizaci" největšího herního pacoše :-) Příště (pokud nezrealizujeme automat) se pokusím aktualizovat častěji.

    PS: Pokud pojedu v manuál evidenci, tak poprosím u příspěvků oznamujících dohrání hry, začínat příspěvek Názvem hry/počet hodin (pokud možno tučně). Na dalších řádcích budu rád, když se rozepíšete o dojmech z hraní. Je radost to číst.
    Pokud vymyslí @toomix nebo někdo jiný automat, určitě nám sdělí v jakém formátu příspěvky zadávat.

    Díky moc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam