• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    A Plague Tale: Innocence / 11h / Xbox game pass PC / #dohrano

    Super logicko, akční filmo hra. Super grafika, příběh, hudba, zvuky. Už se těším na 2ku

    5/5

    GEE
    GEE --- ---
    Wintermoor Tactics Club/7 hodin/Steamdeck/#dohrano
    Sympatická malá RPG/strategie s tahovejma soubojema inspirovaná Personou a D&D. Souboje zdaleka nejsou tak promyšlěný jako třeba v Into the Breach, ale má to srdce a duši na správným místě. Nic pro alt-right bojovníky.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    The Saboteur/32 hodin/#dohrano

    Vezměte GTA, Assassins Creed, Mafii, zasaďte to celé do okupované Francie a máte tenhle super počin. 8/10. Slabší příběh a zbytečně moc POI - to množství rozesetých beden, věží, děl, tanků a všeho možného ke zničení se hodně rychle zprotiví a nemáte tak ani jakoukoliv potřebu tu mapu vyčistit - zkrátka, nestojí to za ten čas.

    Nefungoval mi ingame screenshot, takže jen takto :)

    PS: Doporučuji zahrát si přes GOG, mají to nějak opatchované. Přes ubisoft se mi to nepodařilo ani spustit.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    CIVETTA: Ajo, pletu si to s Pentiment. OK, tak až v listopadu :⁠-⁠)
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    DEEFHA: jen jestli si ji nepleteš s jinou hrou. Tahle vyšla před 3,5 roky :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    CIVETTA: Už to vyšlo, jo? To si dám, jen co dohraju dvojku Rage...
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Apocalipsis Harry at the End of world/3 hodin/Switch/#dohrano
    Taková prazvláštní klik adventura s drsným kresleným stylem. Občas jsem byla šokována, občas zhnusená co to proboha je 😁 součástí je jedna delší část a jedna krátká

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    REFLEX: Mě to bavilo, zhulenej jsem nebyl a hodně jsem si to užíval :⁠-⁠)
    TAP
    TAP --- ---
    Neon White/25h/Switch

    Puzzle speedrun parkour plošinovka/fps. 93 levelů pure adrenalinu. Originální systém zbraní, co jsou zároveň karty a hráč si do jistý míry musí vybírat, co si nechá v ruce a co vyloží. Jedno kolo má obvykle kolem 30 sekund, pokud hrajete na čas. A na čas hrát budete, protože v týhle hře se chcete cejtit hodně hustě, točit si záznamy nejlepších runů a ukazovat je kámošům, balit na ně holky na baru a dokazovat na nich svý mámě, že nejste tak úplně marný.
    Je to nafouknutý dost zbytečnou visual novel rovinou, kdy se v kabátu klišovitého quasi emo anime rozvíjí příběh ve biblickém stylu her od Atlusu, ale čpí z toho akorát low budget, kopírák a vata, holt to neni z japonského pera. Nezachrání to ani voice acting Steva Bluma (Spike - Cowboy Bebop).
    Na Switchi super gyro ovládání, nedokážu si to bez něj představit, možná to je důvod, proč je Switch jediná konzole, na který to vyšlo. PC verze s klasickým M/K ovládáním na Steamu je.
    Dobře nastřelenej zlámanej soundtrack by Machinegirl.

    REFLEX
    REFLEX --- ---
    The Artful Escape / 3h / PC / #dohrano

    Ještě jsem byl zhulenej když jsem to hral jinak bych to nepochopil a nebavilo by mě to

    SCOONK
    SCOONK --- ---
    Gears Tactics/25 hodin/PC/#dohrano

    Xcom/Xcom2, Wasteland 2/3 apod. už mám (d)ohrané, s Phoenix Pointem se nějak nedovedu sžít, tak jsem zkusil Gears Tactics. Příběh dost předvídatelný a plytký, chybí strategická úroveň, ale jako taktická tahová střílečka to není špatné. Po skončení příběhu lze dál pokračovat ve hře, ještě to určitě na pár misí zapnu.

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    DWAY: jde spíš o restart série, a jak již zmínili
    DEEFHA, je to zase jen Saints Row.. i přes to že na netu má vesměs podprůměrné hodnocení, já si hru užil.. hlavní dějová linka na cca 12 hodin je fajn, bambilion vedlejších aktivit už je spíše repetitivni vopruz, takže na platinu to nevidím... :-D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DWAY: Já se teda nechci hádat, ale remake a reboot obvykle bývá něco úplně jinýho :-) Ale to je asi fuk, Saints Row je stejně tak nějak pořád dokola to samý... Což je dobře!
    DWAY
    DWAY --- ---
    DEEFHA: to je pro me totez :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DWAY: Tohle je spíš ten novej reboot, ne?
    DWAY
    DWAY --- ---
    NARKOTIX: ten remake? Jake to bylo?
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Saints Row/15h/PS5/#dohrano

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Cult of the Lamb/19h/PS5/#dohrano

    KLEINZACH: myslím, že i tohle se dá doporučit, velice zábavná hra..

    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    What Remains of Edith Finch/3 hodiny/#dohrano
    Chtěl jsem si dát zase na chvíli něco klidnějšího a dlouho jsem nehrál klasickej walking simulátor. Tady to naštěstí není jen o chození, občas je to zpestřeno zajímavými mechanikami. Co se týče příběhu, tak to stojí za to, i když to opět není nic moc pozitivního a osudy a konce členů jedný rodiny jsou docela děsivý. Asi by mi nevadilo, kdyby to bylo o něco delší, ale jinak dobrá hra :)

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ZOMBO: začal bych Niohem. to je lahudka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam