• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    DWAY
    DWAY --- ---
    DEEFHA: to je pro me totez :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DWAY: Tohle je spíš ten novej reboot, ne?
    DWAY
    DWAY --- ---
    NARKOTIX: ten remake? Jake to bylo?
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Saints Row/15h/PS5/#dohrano

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Cult of the Lamb/19h/PS5/#dohrano

    KLEINZACH: myslím, že i tohle se dá doporučit, velice zábavná hra..

    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    What Remains of Edith Finch/3 hodiny/#dohrano
    Chtěl jsem si dát zase na chvíli něco klidnějšího a dlouho jsem nehrál klasickej walking simulátor. Tady to naštěstí není jen o chození, občas je to zpestřeno zajímavými mechanikami. Co se týče příběhu, tak to stojí za to, i když to opět není nic moc pozitivního a osudy a konce členů jedný rodiny jsou docela děsivý. Asi by mi nevadilo, kdyby to bylo o něco delší, ale jinak dobrá hra :)

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ZOMBO: začal bych Niohem. to je lahudka.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ZOMBO: dej si tam i Code Vein
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    AZRAEL: Dávám na seznam, díky!
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    ZOMBO: ja by som odporucil Surge, ked mas hlad po dalsej soulslike a este si to nehral. Mna osobne to bavilo viacej ako original Dark Souls.
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    Lords of the Fallen / 36 hodin / #dohrano

    Hlad po další soulsovce je svině, tak jsem na Steamu poprvý koupil hru se smíšenejma recenzema – a odpovídá to. Boss jeden jako druhej, málo druhů nepřátel a v levelech se snadno ztratíte, jak jsou zaměnitelný. Jsou to „souls“, co sice vypadaj s ohledem na rok vydání pořád dobře, ale chybí jim duše.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    REFLEX: dá se i rychleji :)

    Far Cry 5 - Speedrun - 3:35:40 [World Record]
    https://www.youtube.com/watch?v=Yh-Dy7D2SIE
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    REFLEX: teď se dívám, že já jich ulovil sedm. ale když bych měl jenom tak zpaměti říct, tak mám pocit, že jich bylo tak padesát minimálně :)

    [PRAASHEK @ Dohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!]
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    PRAASHEK: jo ja nepochopil vubec ten princip :D tak jsem tu jednu lovil asi pul hodiny a to me totalne odradilo :D
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    REFLEX: tys ulovil jednu rybu?! JENOM JEDNU RYBU?!?!!§!! :))
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    L4MA: ja hodne lital vrtnulnikem a kropil jsem z neho ty jejich zakladny :D a pouzival fast travel, ale je mozny ze to zmerilo spatne

    ja ty hry docela prolitavam, nemam moc cas hrat :D

    btw Clutch Nixon mise byly super :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    REFLEX: 14 hodin neniz mozny ne? bys mel 2,2 killu za minutu, a to neni spatny ani na hry typu Batelfield, kde se jen spawnujes, zabijis a umiras. :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Far Cry 5 / 14 hodin / #dohrano

    Docela dobry, zpracovani se mi libilo, ale celkove docela depka :D

    Mel jsem ten Good konec (no nevim :D)

    7/10

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    The Pedestrian / 5 hodin / #dohrano
    Vemlmi povedený a originální puzzle platformer. Tím jak nutí pořád vymýšlet neotřelá řešení možná na úrovni Portalu. Doporučuju, je v Gamepass pro Xbox i PC. Grafika vypadá obstojně a přitom to rozběhl i starší notas s integrovanou grafikou, to musím taky ocenit.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam