• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    NYX #dohrano 2024
    https://static.freedomconnection.cz/nyx-dohrano/

    Vyfoť a sdílej fotku závěrečných titulků/finalbosse/trofeje ze hry, kterou jsi aktuálně dohrál + přidej popisek o jakou hru se jedná a kolik hodin ti cca trvalo dohrání + #dohrano .
    Př. Half Life/10 hodin/#dohrano

    Všichni v diskuzi budeme rádi, když napíšeš i tvoje dojmy z hraní.


    dceřiná diskuze: [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Loosers není ani na nástěnce (vím, má to být "losers", ale už to nejde změnit)] [Dohrál jsem ..... Akorát, že vůbec! Hall of Losers není ani na nástěnce]
    rozbalit záhlaví
    TERZ
    TERZ --- ---
    ELHO_CID: Ne to ne, ale dělal jsem tu platinu už potřetí, jde to rychle když člověk ví co a jak :) Jinak mám ve W3 za těch 8let skrz všechny platformy rozhodně vyšší stovky hodin, ale sem hážu vždy jen ten danej průchod, kterej skončil plátnem.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    TERZ: to je nějaký pokus o speedrun? 😀
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Nakonec mi to chytlo, dobra atmoska, hratelnost lehce repetitivní ale mě nevadila, pribeh dobrej a zaujal, postavy super a cut sceny zahrany libove. Škoda fuckupu na PC, a obecně problematické RT(nakonec jsem dohrál bez raději něj, s ním mi hra padala).

    TERZ
    TERZ --- ---
    The Witcher 3: Wild Hunt/55hodin/#dohrano
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    TOOMIX: Já už "novější" UT moc nemusím. Byly to první hry, co začaly zpomalovat hru těchto žánrů.
    Ale, je to marný, když už nic, tak jsem "byl" Quakař :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JUNGLER: UT2004 měl i docela hezkou kampaň pro singleplayer
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    TOOMIX: díkes, já už to právě na G2A našel, tak jsem se rovnou smazal :) zatim jsem koupil jenom ten Unreal Gold. Tournamenty nepotřebuju, bo na multiplayer už jsem moc starej a dostávám furt na prdel :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    JORGES: zkus určitě i UNREAL II: THE AWAKENING , zpětně na to vzpomínám jako na první Mass effect
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JUNGLER: da se koupit Unreal Deal Pack steam klíč, kdysi jsem ho koupil za 8€, teď to stojí raketu koukám

    https://www.g2a.com/unreal-deal-pack-steam-key-global-i10000026379005

    případně jen Unreal Gold za 7.56$

    https://www.g2a.com/unreal-gold-steam-key-global-i10000006710002
    JORGES
    JORGES --- ---
    Unreal/11 hodin/dohráno
    splatil jsem jeden starý dluh. nemohu si pomoci, ale ta hra mi přišla krásná (rozuměj imaginativní) i dnes.

    TOFI
    TOFI --- ---
    Tohle je spis film nez hra ale tak dohrano
    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    Twin Mirror/7 hodin/#dohrano
    Tak na konec roku jsem si ještě dal a dohrál tuhle fajn příběhovku. Mohlo to bejt o něco delší, ale na druhou stranu některý mechanismy byly trochu otravnější, takže asi ok :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Samorost 2 / 2 hodiny / Steam Deck / #dohrano

    Poslední letošní dokončená hra, slibuju :-) Hráno poprvé (fakt!) a musím říct, že nějaké dva záseky by se našly, v jednom zátahu jsem to nedal. První díl mi přišel tak nějak víc intuitivní, uvidíme jaká bude trojka.



    DWAY
    DWAY --- ---
    ELDEN RING_20221230130957
    https://youtu.be/FJDmqOmxAII


    Neni to uplne cela hra, ale verim ze si zaslouzi zverejnit. Tímto sem polozil poslední z optional bossu a casem to urco vidim na ng+ :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Kunda jedna lochneska, pekne mi dala zabrat.

    Ale kdybych se mel rozhodnout asi se mi to libilo vic než Ragnarok :)

    GEE
    GEE --- ---
    Judgement/48h/PS5/#dohrano
    TL;DR - jestli jste jeste Yakuzu nezkusili, je tohle dalsi moznej entry point do serie, kterou byste nemeli vynechat
    Je tomu rok, co jsem dohral [GEE @ Dohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!] sestou Yakuzu a potreboval jsem (po sedmi dilech) trochu vydychat konec jedne etapy. Dneska uz vime, ze tahle etapa tak uplne u konce neni :-)

    Judgement beru jako experiment - bude fungovat hra, kde neni Kazuma? Aspon ze zacatku se tu taky hraje na trochu vaznejsi notu, nastesti i tady jsou sileny side questy, i kdyz se objevi o trochu pozdeji, nez jsme zvykem. A funguje to - i tahle particka mi prirostla k srdci, ac mi sebevic chybi karaoke.

    Zavody dronu, sledovacky jsou celkem fajn. Naopak mi vubec nesedly fatal wounds a neustaly dochazeni za doktorem a obcasny prepady mesta gangsterama - clovek se pak pripada jako v tech nejhorsich chvilich petky, kde clovek bojuje co dva kroky.

    Chronologicky me ceka Yakuza: Like a Dragon a uz ted se nemuzu dockat.

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ELHO_CID: Tak jsem si dal NG+ za Kasane. Je to z 50% stejná hra, na poslední asi 4 mise se týmy spojí. Ale než se spojí, tak se Kasane pokouší Yuita zabít a je zajímavé se seznámit s její motivací. Takže dohromady 47 hodin a tentokrát opravdu dohráno. Zbývá mi pár ajchů k vyzobání, ale některé vypadají jako grind a hra na nový rok zmizí z Gamepass.

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    A Short Hike/3 hodiny/#dohrano

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Kingdom Come: Deliverance / 134 hodin / #dohrano

    Znovu a lépe. Teď ještě dodělat zbývající achievementy, což znamená i hardcore mód se všemi negativními perky...ufff

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Xenoblade Chronicles 3/275 hodin/#dohrano

    TOFI
    TOFI --- ---
    Stray - dohrano, vyborna jednohubka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam