• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOFI
    TOFI --- ---
    #dohrano - pekna umelecka jednohubka
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    TRAGED: To poslední je samozřejmě trochu nadsázka :). HW je můj koníček, takže se v tom přirozeně šťourám trochu víc. Díky tomu mám ale vyšší výkon a současně nižší teploty a spotřebu energie, než v základu. Kdyby mi šlo jen o to sednout a hrát, koupím si xbox.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PALADIUS: Vic co a k cemu to je a obaval jsem se, ze je to to posledni :-) Me by to strasne kazilo zazitek ze hry.
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    TRAGED: Haha, napadlo mě, jestli si toho někdo všimne :D Jmenuje se to MSI Afterburner a používám to pro realtime sledování využití, spotřeby, teplot atp. Primárně jsem to měl pro testování, když jsem dělal OC a UV grafiky a procesoru, takže jsem potřeboval vidět, jak se to při jakém nastavení chová. Taky mi to hodně pomohlo při nastavování křivky teploty grafiky a rychlosti větráků. A teď už to zapínám jen tak ze zvyku pro osobní ukájení, jak jsem si to všechno hezky nastavil :))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PALADIUS: Neda mi to a musim se konence zeptat: Jak moc ti ve hre pomahaji ty udaje v levem hornim rohu a k cemu presne je tam potrebujes? :-]
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    PALADIUS: první díl lepší, druhej je lehce vyčpělej a už to nebyl takovej rauš jako u jedničky, ale furt dobrý. :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PALADIUS: Já hrál zatím jen Stick of Truth, to bylo super. Nepochybuji o tom, že se mi bude líbit i pokračování :⁠-⁠)
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    South Park: The Fractured But Whole / 30 hodin / #dohrano

    Tohle je jedna z těch her, u kterých jsem schopný jak v tranzu vydržet až do rána. Stačil mi na to víkend + jsem dnes dohrál DLCčka, což je u mě taky docela rarita. Pro fanoušky South Parku povinnost. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. 10/10

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Kena Bridge of Spirits/12hod/PS5/#dohrano

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    TOFI: jo, to jsem taky dohrál, někdy kolem vánoc. Roztomilé.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Unpacking #dohrano
    TAP
    TAP --- ---
    TERZ: howlongtobeat completionist rushed: 33h
    terz: hold my beer
    TERZ
    TERZ --- ---
    The Last of Us Part II/26hodin/#dohrano
    TOFI
    TOFI --- ---
    Doom64 :-) #dohrano
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Astro's Playroom / 8 hodin / PS5 / #dohrano

    Letos se budu hodně snažit dohrávat ležáky. Jak se tak dívám na Infinite Backlog, tak jsem Astro's Playroom v prosinci 2021 dotáhnul během dvou dnů až k finálnímu bossovi, ale protože ten se mi tehdy nedařil, tak jsem na to pak rok ani nesáhnul :-D To já tak občas dělám, když mi to nejde, prostě si dám pauzu. Tahle roztomilá 3D hopsačka má naštěstí tak primitivní ovládání, že jsem se do něj i po tom roce během pár minut zase dostal a boss nakonec padnul asi během půl hodinky. Celé je to v podstatě demonstrace možností DualSense a byla to asi první hra, která ho dokázala pořádně rozhýbat a využít. Na každém kroku je vidět láska k PS značce, během hraní postupně sbíráte aretafkty z každé éry PlayStationu a při procházení finální sbírky jsem téměř musel zamáčknout slzu :-) Takových to bylo krásných už skoro třicet let... No fuj. Radši nemyslet.





    TOFI
    TOFI --- ---
    Return to Monkey Island - dohrano
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    TAP: chystaju atlas fallen
    Atlas Fallen - Reveal Trailer | Gamescom Opening Night Live 2022
    https://www.youtube.com/watch?v=1rvIgK3_D5g
    TAP
    TAP --- ---
    The Surge 2 / PS / 45h / #dohrano

    je to soulsovka? je to street fighter? je to simulátor odkrajování končetin? mělo by se tohle sci-fi, kde zbraně nesou názvy Wagnerových oper, kde vám questy zadává Guttenberg, DJ nebo depresivní robot, abyste se pak dostali k bossům jako Little Johnny nebo Metal Armor, nějak porovnávat a brát vůbec vážně?
    tak jako předchozí hry od Deck13 není Surge 2 dokonalá hra, ale jako první mě nadchla a dohnala mě až do závěrečných titulků. gameplay není vůbec špatný, přináší zajímavý směrový parry systém, hromady přepáleného gearu, zbraní a implantátů na hraní, podivně nedotaženou mechaniku pomocných dronů, ale ve výsledku mnohem arkádovější a zábavnější souboj než v byl v prvním díle.
    škoda že noví The Lords of the Fallen už nevyvíjí Deck13, zajímalo by mě, kam se posunuli.

    TOFI
    TOFI --- ---
    Prave jsem dohral Life is Strange True Colors, pekny
    KULHY
    KULHY --- ---
    ZOMBO: Tohle jsem pred rokem necekane taky slupnul jak malinu. Ma to hlavne taky vyborne zpracovanej pohyb hrace — je to vlastne single player Apex Legends s mechama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam