• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOFI
    TOFI --- ---
    Unpacking #dohrano
    TAP
    TAP --- ---
    TERZ: howlongtobeat completionist rushed: 33h
    terz: hold my beer
    TERZ
    TERZ --- ---
    The Last of Us Part II/26hodin/#dohrano
    TOFI
    TOFI --- ---
    Doom64 :-) #dohrano
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Astro's Playroom / 8 hodin / PS5 / #dohrano

    Letos se budu hodně snažit dohrávat ležáky. Jak se tak dívám na Infinite Backlog, tak jsem Astro's Playroom v prosinci 2021 dotáhnul během dvou dnů až k finálnímu bossovi, ale protože ten se mi tehdy nedařil, tak jsem na to pak rok ani nesáhnul :-D To já tak občas dělám, když mi to nejde, prostě si dám pauzu. Tahle roztomilá 3D hopsačka má naštěstí tak primitivní ovládání, že jsem se do něj i po tom roce během pár minut zase dostal a boss nakonec padnul asi během půl hodinky. Celé je to v podstatě demonstrace možností DualSense a byla to asi první hra, která ho dokázala pořádně rozhýbat a využít. Na každém kroku je vidět láska k PS značce, během hraní postupně sbíráte aretafkty z každé éry PlayStationu a při procházení finální sbírky jsem téměř musel zamáčknout slzu :-) Takových to bylo krásných už skoro třicet let... No fuj. Radši nemyslet.





    TOFI
    TOFI --- ---
    Return to Monkey Island - dohrano
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    TAP: chystaju atlas fallen
    Atlas Fallen - Reveal Trailer | Gamescom Opening Night Live 2022
    https://www.youtube.com/watch?v=1rvIgK3_D5g
    TAP
    TAP --- ---
    The Surge 2 / PS / 45h / #dohrano

    je to soulsovka? je to street fighter? je to simulátor odkrajování končetin? mělo by se tohle sci-fi, kde zbraně nesou názvy Wagnerových oper, kde vám questy zadává Guttenberg, DJ nebo depresivní robot, abyste se pak dostali k bossům jako Little Johnny nebo Metal Armor, nějak porovnávat a brát vůbec vážně?
    tak jako předchozí hry od Deck13 není Surge 2 dokonalá hra, ale jako první mě nadchla a dohnala mě až do závěrečných titulků. gameplay není vůbec špatný, přináší zajímavý směrový parry systém, hromady přepáleného gearu, zbraní a implantátů na hraní, podivně nedotaženou mechaniku pomocných dronů, ale ve výsledku mnohem arkádovější a zábavnější souboj než v byl v prvním díle.
    škoda že noví The Lords of the Fallen už nevyvíjí Deck13, zajímalo by mě, kam se posunuli.

    TOFI
    TOFI --- ---
    Prave jsem dohral Life is Strange True Colors, pekny
    KULHY
    KULHY --- ---
    ZOMBO: Tohle jsem pred rokem necekane taky slupnul jak malinu. Ma to hlavne taky vyborne zpracovanej pohyb hrace — je to vlastne single player Apex Legends s mechama.
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    Titanfall 2 / 7 hodin / #dohrano

    Svižná, místama až filmová kampaň, která patří mezi ty nejlepší, co jsem kdy hrál. Už kvůli samotnejm bitvám titánů, protože vlézt do mecha a kosit všechno kolem sebe tady není jen krátká scéna za odměnu, ale velká část hry.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Tak tedy prosím:

    Metal: Hellsinger / 5 hodin / #dohrano

    No, nebylo to špatný, ale Hi Fi Rush mi sedlo víc. Rozhodně jsem u toho tolik nenadával a nepřivodil si karpál :P

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    DEEFHA: Jakto, že jsem o tomhle neslyšel? Diky za tip!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PALADIUS: Gratulki, ale... :-)

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Hi-Fi Rush / 8 hodin / #dohrano

    Bez mrknutí oka 10/10. Tohle si prostě musíte zahrát. No words needed.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Btw viděl jsem lightgun i pro ZX Spectrum :⁠-⁠) Je to prostě jedno, podmínkou je jen CRT zobrazovalo.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PRAASHEK: V principu je to u všech konzolí stejné:

    How light pens and light guns work NES Zapper
    https://youtube.com/watch?v=Nu-Hoj4EIjU
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CROME: dík! Je to někde vysvětlené trochu podrobněji? Z tohohle popisu ještěd furt nejsem úplně moudrý :)
    CROME
    CROME --- ---
    PRAASHEK: Je to pomerne sofistikovanej proces, v lightgunu je fotodioda a kdyz zmacknes spoust obrazovka kratce blikne bile, to fotodioda zaznamena, nasledne konzole prepocita dle refresh signalu kam priblizne jsi na obrazovku miril a zaznamena zasah nebo miss. Tahle technologiie funguje pouze u CRT technologie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam