• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOFI
    TOFI --- ---
    The Gunk / Sajrajt #dohrano

    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    Dobráno. 60 hodin. Jdu na RE2

    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    REFLEX: ja sem presne takle neco jako witcher s demenci: matne tusi odkud jde, nevi presne kde je ted a co tam ma delat. jenom quest log me tak deli od totalni senility :D

    ted sem mel pomoct nekoho dulezityho zabit a ja vubec netusil kdo to byl, kdy sem ho potkal, jestli sem pro nej neco delal, a jestli je dobrej nebo spatnej. pak se objevila nejaka carodejnice a vypadala ze me zna a klidne by mohla rict ze je moje dcera a potrebuje penize a ja bych ji to uveril... fakt sem to musel guglit.
    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    Fire emblem engage/64 hodin/#dohrano

    Můj první FE. Žádný zázrak to nebyl, ale posledních 15 hodin bylo lepších

    REFLEX
    REFLEX --- ---
    TRAGED: jak jsem to hral s mesicnima prestavkama tak jsem vubec nechapal proc ten Korporat vyvrazduju :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    REFLEX: Kdo nekdy pracoval v korporatu dava 11/10!
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    The Outer Worlds / PC / XBOX PASS / 18h 32min

    hral jsem to asi pul roku, davam tak 7/10

    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Assassin's Creed® Odyssey - skoro 110h dohráno na platinu

    TOFI
    TOFI --- ---
    Road 96 #dohrano, hodne zajime udelana adventura, libilo se mi
    MISEC
    MISEC --- ---
    Metro Exodus / PS5 / ukazuje 16h v profile ale to je blbost / zakladna hra 41%, 27 trofeji z 50 / #dohrano

    Bolo ta paradna jazda, skoda ze niektore trofeje unikli, Damir mi odisiel, Alyosha skoncil na voziku a pod. ale Annu som zachranil. Povodne som si tu hru chcel len v ramci PS extra vyskusat a nejako ma chytila :).

    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Riftbreaker 26h / PC / XBOX PASS / #dohrano

    Tohle me hodne bavilo, pred koncem, ale tim, ze jsem si uplne blbe postavil zakladnu me to odradilo a cca za pul roku jsem se ted vratil a dohral jsem to.

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Baldur's gate 2 Enhanced edition/111 hodin/#dohrano Základní hra a Thrones of Bhaal rozšíření.
    Další mnohaletý rest. Naprosto neuvěřitelně masivní RPG hra. Tenkrát ještě Bioware fakt uměli :). Teď teda jsem zvědavý na trojku, ale tu si asi pár let ještě nedám bo odmítám hrát nedokončený hry. Takže to tipuju tak 2-3 roky po oficiálním vydání. Komplet odehraný na Steam Deck, což je na CRPG naprosto geniální nástroj. Jen škoda, že do PC verze neumožnili nastavení ovládání z Nintendo Switch. Bejvalo by to mohlo být ještě pohodlnější.

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Demon's Souls/27hod/PS5/#dohrano

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Verax: Experiment / #dohrano / 4 hodiny
    Dotahl jsem jeden rest ze svych lonskych narozenin. Priznam se, ze jsem mel asi prilis velka ocekavani, takze mne vlastne hned z kraje zklamalo, ze hlavni pribehova linie je otrepane klise (neprozradim mnoho, ze se jedna o experiment ve vesmiru s nejakym biovirem, ktery se vymkl kontrole - kolikrat jsme tohle videli... chjo...). Ale tedka jsem se ke hre vratil a uspesne ji dotahl do konce. Hra je navrzena pro vicenasobne hrani, takze klicove mista hry sice nejde minout, ale cest je skutecne mnoho a teprve na konci jsem zjistil, ze hra ma dokonce 12 ruznych "koncu" (resp. konec je porad jenom jeden podle vseho, ale je tam 12 hlavnich ukolu ke splneni - ale neni mozne vsech 12 ukolu splnit jedinym pruchodem). Hru jsem hned rozehral znova, protoze diky inovativnimu systemu checkpointu lze skutecne rychle naskocit zpatky.

    Pokud mate radi scifi, propracovane puzzly a necekate zrovna originalni pribeh, tak muzu hru doporucit.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TOFI: staci se vratit do kukuricneho pole

    INSIDE - Secret Ending
    https://youtu.be/a0DXCpeNOGU
    TOFI
    TOFI --- ---
    NAGASAWA: to asi nedal, kouknu o co jde dik za tip
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TOFI: dal jsi to i s tim secret endingem?
    TOFI
    TOFI --- ---
    #dohrano moc pekna indie plosinovka
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    DEEFHA: někde jsem to viděl na seznamu her s dobrým scifi příběhem, tak jsem si to nainstaloval. A pak jsem s tím notebookem byl na dovolené a po večerech nebylo co dělat.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ELHO_CID: Jj, já vím o co jde. A nehrál bych to :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam