• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    CROME
    CROME --- ---
    Xenoblade Chronicles, 4 roky a 40 hodin
    #dohrano

    Dalo to zabrat, pres nekolik let a vsechny porty od Wii, New 3DS a nakonec finalne dojeto na Switch.
    Epicka saga a must play pokud mate trosicku radi JRPG.
    Trvalo, nez jsem si uvedomil, ze travit desitky hodin u spaceopera RpG je kvalitne straveny cas. Tesim se na XCH3!

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    DEEFHA: Už jsem to tu jednou tuším psal. Těch důvodů je víc, ale převážně to používám na benchmarky, když zkouším různý nastavení overclocking/undervolting gpu a cpu. Jednou mi to zase pomohlo odhalit problém VRAM leaku u RDR2 při Vulkan api (tuším že dodnes to Rockstar neopravil). Ještě k tomu používám AMD Ryzen Master na zaříznutí kmitočtu na CPU u nenáročných her, protože to fakt nemusí jet třeba na 4,5GHz. Díky tomu mám nižší spotřebu a nižší teploty. A rušivý mi to už ani nepřijde, jsem na to zvyklej :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    Dying light 2 | PC | 58 hodin

    hratelnost dobra, pribeh dost WTF :)

    PSY_CHAOTIC
    PSY_CHAOTIC --- ---
    PALADIUS: Docela chápu, hlavní hru jsem dohrál cca před rokem. Příběh klasickej Ubisoft, zklamal i ten nezajímavej generickej svět. To mě víc bavil předchozí díl. Ale ty boje, aktivity, námořní bitvy mě i docela bavily. No docela jsem koukal, když jsem rozehrál DLC. První teda nebyl až tak špatnej, ale bohužel ta slavná Atlantida jo. Svět nudnější než v hlavní hře, příběh naprosto tragickej. No skončil jsem na konci druhý části a spíš kolikrát kroužim myší kolem uninstall, ale pak si řeknu, že tomu třeba ještě někdy dám šanci...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PALADIUS: To jsem se chtěl už kolikrát zeptat - vy někdo fakt hrajete s tím overlayem v levém horním rohu? Mě by to teda strašlivě sralo :-D
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    DAVE2: Určitě stojí za to dohrát alespoň příběh, ale žádný další "wow effect" už tě asi nečeká :)
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Assassin's Creed: Odyssey / 98 hodin / #dohrano

    Po bezmála sto odehraných hodinách kroužím kurzorem nad DLC questy a říkám si, co dál. Představa, že mám investovat dalších +10 hodin do naprosto nudného, generického světa bez špetky nápadu a originality, ve mě vzbuzuje akorát tak chuť vzít si život.

    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    A Undercover Cops.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Jo, to je přesně ten typ!
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    A Captain Commando.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Nezapomínat na Punishera.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: Jj, Final Fight je moje jednička :-) A pak asi Knights of the Round.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEEFHA: víc se mi líbí pětice Final Fight, Vendetta, Violent Storm, Gang Wars a TMNT, ale i tak do bylo dobrý
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Cadillacs and Dinosaurs / MAME4Droid 0.139u1 / 0.75h

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU:
    Hotline Miami 2: Wrong Number(PC)/6.5hodiny/#dohrano
    no tak je to ještě horší... příběh je něco jako kubrickovo pulp-fiction vyprávěné feťákem který si něco tak luxusního jako toluen může dovolit jen jednou za měsíc a jinak frčí na chutné směsy solí do koupele hormonalních léků pro korýšovce. částečně sledujeme vedlejší postavy jedničky, částečně schizoidní hořící bordel padající z útesu. trochu mi vadilo časté střídání postav a příliš mnoho hluchých momentů kdy někam dojdete, pokecáte nad mrtvolou a odejdete. oproti jedničce víc zákysové a víc... commandos? víc musíte plánovat kdy ručně tiše a kdy naopak nalákat do dveří co nejvíc nepřátel výstřelem. ale furt víc než solidní jednoduchý a brutální duševní klistýr kdy můžete (tady snad dokonce musíte) odložit mozek na poličku a tupým výrazem vyndavat nepřátelům nedobrovolně ty jejich.

    DAVE2
    DAVE2 --- ---
    PALADIUS: Jsem tak nekde za pulkou (nedavno jsem ziskal hypogryfa) a trochu to pro me ztraci drajv. Ceka me jeste neco zajimaveho, kvuli cemu bych to mel dohravat?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Like a Dragon: Ishin! / 80 hodin / # dohrano / PS5 DE
    "Splněnej sen!" - pred par lety, kdyz sem diky Lopikovi a Nagasawovi poznal serii Yakuza, tak sem touzil po jednom z dilu, ktery se k nam na zapad vubec nedostaly. Nemely eng. sub. Tenhle rok se to zmenilo a moc me potesilo, ze sem si to mohl konecne zahrat. vic ke hre samotny se tu jiste a lepe rozepise aniki Nagasawa, proto se taky zdrzim rozepisovani. Diky RGG a tesim se na novej dil! :)



    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Ravenlok / cca 5 hodin / #dohrano / XSX
    nebejt Game Passu tak si to asi nikdy nezahraju. moc pekny. spis asi pro mladsi, ale fajnovy!

    PALADIUS: utekli mi asi tri kralici! jinak komplet :)

    DWAY
    DWAY --- ---
    Jedi: Survivor / 42h / XSX

    Za me spokojenost. Sice by optimalizace mohla byt lepsi, holt obcas tam ty fps dropy byly, ale jinak jsem si hru uzil. Sedlo mi to jako prdel na hrnec. Zlepseni na vsech frontach oproti jednicce (teda s vyjimkou te optimalizace)

    Jeste chci dodelat optional veci, a zaroven uz ted vim, ze NG+ proste casem bude :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam