• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JVMLOKFATE RPG (OOC)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KARADUM: Máme na to v rámci hraní odkazy (bavím se teď o SR) a máme to v záložkách. V tom online creatoru to chvilku trvá a pak sdílím buď obrazovku nebo až finální produkt. Discord to všechno bravurně zvládá. A DiceMaiden je nejlepší kostkobot so far.
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Ale tu mapu sdilis jak? Separatni otevrene okno nebo sdilis svou plochu?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Hele, já su takovej nejistej, máme rozjetou SR kampaň a do Fate se chcem s naší bandou (SORBAK, EMZA aspol.) teprve nějak dostat, hráli jsme zatím jednom pár her a ještě to nemáme zažitý.

    KARADUM: V SR používám custom google mapu, pro Fate jsem používal toto:

    Inkarnate - Create Fantasy Maps Online
    https://inkarnate.com/maps/
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Vcera v noci se aktualizace uplne nepovedla, nejak mi nejel nyx nebo co. Dneska provedu.
    Avatare, apka paradni ale na FATE mozna trochu overkill :)

    Na hazeni jsme dycky pouzivali invissiblecastle.org, to by me zajimalo jestli jeste funguje. Ale ani na ten se z prace nedostanu :(

    No nic, na hazeni kostkama je stejne dost casu, nez dame dokopy partu, tak se to vyresi.

    Zatim teda FATE crew:
    GM: KARADUM
    PC: JVMLOK, AVATAR, ACHERON, ALTAR OF FILTH, BURKHAR, ROBIN SINNS, LOJZEE

    Pokud někdo z kandidátů nechce, dejte vedet. Jinak v PbP nebyva vyjimecne, ze se skupinka behem hrani trochu obmeni :)

    Kdo dalsi to chce zkusit prosim reagujte na tenhle post, at to muzem posunout...
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    BURKHAR: Nam prislo, ze pres discord stejne musime sdilet nejak mapy a ukazovat veci ap. a tedy jsme nakonec skoncili u Roll20.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: A Discord je na to ideální nástroj i na dálku. Nemusím za nikým jezdit a stejně si zahrajem. ;)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Tož my spolu už pár Šadóranů odehráli. ;) Jak začal lockdown, tak jsme loni začli. V létě trochu pauza, ale přes zimu (pardon za OT) jsme se Sorbákem a spol. rozjeli pěknou kampaň v Seattlu a okolí. :) Už 9. run nás čeká, gaymasterování se střídá a ještě nikdo neumřel.

    Ten Fate jsme taky zkoušeli, ale dost jsme ze začátku naráželi na interpretaci pravidel. Mně se Fate líbí v tom, že nedovoluje exploity, že si postavy svůj příběh určujou samy, nějak se neřeší mrdel statů (v tomhle je SR otravnej), svět se vytváří tak nějak společně a GM není bůh. Už začíná jaro, ale věřím, že zkusíme AVATARův chargen a dáme aspoň oneshot. DiceMaiden bot podporuje i fate kostky. ;) Vyzkoušeno. A jak zas bude kosa na podzim a brzo tma, chtěl bych rozjet malou kampaň na Discordu. 1968, ČSSR. Jestli by to někoho zajímalo, pošlu v poště pozvánku na Discord server.

    Tady třeba moje postava udělala mapu okolí (hráli jsme zaklínačský universum před invazí Nilfgaardu), kde jsme se pohybovali. Byl to kupec a mapokreslič.

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JVMLOK: ja dokonce uz vic jak rok nic nehral :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    tssk tssk tssk, kolik aktivity najednou dokýžou lidi vyvińout jen aby si mohli zahrát RPGcko :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Neboj, my to otestujem. :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: jojo, budu rad za nejakou odezvu.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Tož to vypadá na slušnou práci. :) Pošli pak link, přes web bohatě stačí, stejně hráváme RPGs po Discordu a píšem do Google Dokumentu a tak.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: oboji. Zatim jsem to teda vybuildil jen pro android, u jablek je to tezky, kdyz nemas jabko :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Funguje to i web based, nebo jen na mobilech?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: o vikendu dodelam registraci a pak uz to bude docela k pouziti :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: To chcu, pošli link. :)
    KARADUM
    KARADUM --- ---
    SIRIEN: Jj, vim. Se svou partou jsme puvodne zkoumali i FATE na nynejsi online kampan a tedy jsem si to zkousel, ale skoncili jsme nakonec u Questu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KARADUM: to zmíněné pseudo Trello pro Fate (btw tvorba cz aurora) má nějaké velmi hezké Fate-specifické funkce, které pokud chceš nějakou podobnou pomůcku stojí za použití.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jo a trello jedu taky :D
    (konec spamoveho okenka)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Pro predstavu :)










    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam