• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Kdo má kratší? :D (tím se kdysi machrovalo, kdo má nižší číslo je na ICQ déle a je Internetově kovanější :D)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    73835572 :) Teď jsem se po létech přihlásil. Dokonce už mají i aplikaci pro MacOS, což nikdy neměli a muselo se to suplovat různými kecálisty.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    JOPS: jediný mobil co mi kdy ukradli - a potom jsem si poridil hned zase stejný
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JOPS: Já ho tehdy podědil po matce, proto ta tyrkysová :-) Vybírat jsem si moc nemohl.
    JOPS
    JOPS --- ---
    DEEFHA: Nokia 3210 je za me jeden z nejhezcich mobilu.

    Ale v tehle barve :)

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KUBAN88: Tvl teď jsem se zkusil přihlásit a fakt že jo - jsem tam! :-D I kontakty v seznamu pořád vidím, ty lidi už jsem nepotkal asi deset let... A mám tam ještě mou starou červenou ikonku! To je fakt stroj času :-) Tak schválně, já jsem 77845458, pojďme!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DEEFHA: si ještě pamatuju svoje číslo i heslo, přitom si nejsem schopny zapamatovat cislo na mobil co mam 13 let

    = pokazde jeste na vejsce prvni vec v knihovne u verejneho pocitace, login do ICQ a check kdo je online na pokec :-D
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    DEEFHA: 32 MG... Můj první telefon s foťákem byl SonyEriscsson 750 za cca 7 tisíc. 2 megapixely. Byla k němu 64MB karta. Byl jsem jako průvodce na zájezdu a nějaký žák, tak osmák, účastník zájezdu, říká kamarádovi, kolik už toho nafotil. Říkám mu, že to asi musí mít v nízkém rozlišení. Kouká na mě a říká, že tam má gigovku. Tak zase koukám já na něj, že má tak obrovskou kartu. Btw. o málo let později jsem u Škody koupil 8GB SD paměťovku Panasonic třídy 6 do foťáku za 3 tisíce...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DEEFHA: Jo jinak v té 6600 byla ještě paměťovka (32 MB, hehe...) a nedávno jsem z ní vytáhnul WAV s notifikací ICQ klienta. Nastavil jsem si ho všude a je super sledovat, kdo se chytne když mi to někde v tramvaji kvákne :-D

    Icq old sound
    https://www.youtube.com/watch?v=6iCPIUGnHQ8
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    No já po té Motorouře přesedlal hned na Nokii 3210 (viz foto z šuplíku, pořád funguje), páč to tehdy byl snad první telefon bez antény a dobře se s ním frajeřilo (chvíli, než se toho chytli všichni ostatní výrobci). A pak 6310i, tu mi ve dvě ráno na Můstku ukradli cikáni :-D, takže se nedochovala. No a pak Nokia 6600 (opět viz foto), což byl teprve ruční granát! A ten Symbian uvnitř toho na svou dobu uměl docela dost. Tehdy někdy jsem si začal uvědomocat důležitost možnosti moct si do telefonu nainstalovat a nebo samozřejmě i sám naprogramovat co člověk chce.

    THEFLON
    THEFLON --- ---
    DEEFHA: Jo, tu jsem měl. Jednou jsme se spolužáky na průmce soutěžili, kdo s ní na chodbě dohodí dál...a kupodivu se ani jednomu z nás nerozbila. Vzďycky jenom vyskočila baterie při dopadu. To byl alespoň hardware 😁 By mě zajímalo kolik průmyslováků by do takové "soutěže" šlo ve 2021 😂
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    DEEFHA:
    GLOBETROTTER:
    Btw.i teď toto píšu na Nokii :-)))
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    DEEFHA: Můj první byla 6110. Had tam byl taky, co jsem se ho nahral :-) Řekl jsem si, že když už jsem tak dlouho odolával, že si koupím něco pořádnýho. Dotovaná se smlouvu u Paegasu za 12 tisíc na podzim 1998. A taky mám dodnes stejný číslo :-)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    No, a stejně jsme všichni chtěli Nokii 5110, protože v ní byl had a daly se vyměňovat barevný kryty :-D
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    První mobil byl úžasná věc, spojení s několika málo kamarády, signál byl doma jen na jednom místě v kuchyni, protože Paegas měl spíš pokrytý venkov a ne město. Prozvánění, SMS bez mezer. Dodnes mám stejné tel. číslo. V nouzi 4 tužkové baterie, klip na zavěšení na opasek. Lze použít i jako pěstní klín. Rok 1999
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JOPS: Jj.
    JOPS
    JOPS --- ---
    HWLLFFRDD: ten vlevo je Rybka?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SATOO: C25 Siemens 1.mobil

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SALAMAN: se stav v Plzni, tady fungujou porad :)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    DEEFHA:
    SAMGARR: To je těma lidma, s jakejma se stýká :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam