• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGChodíme!
    Sportovní chůze (aneb běhání pro ty, co už se bojí o své klouby). Žádná pohodová turistika, ale velmi rychlá chůze na delší tratě. Třeba 21 km pod tři hodiny - můj osobní rekord. Nejde o techniku rychlochůze aka Jožka Pribiliněc, ale normální, leč velmi svižnou chůzi v přírodě.
    rozbalit záhlaví
    JINX
    JINX --- ---
    HOWKING: koukam ze tvoje oblibena destinace je Cerny Les :) chodis tam nejak casto?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Při neděli :)

    LUCAS13
    LUCAS13 --- ---
    HOWKING: ja dnes jen 8,5km s prum.rychl. 6,5km/h
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KRISKA: Však on přidá, když mu budeš mizet :) (Iga stejně, nejdřív furt někde čmuchá a když po km zjistí, že se kvůli toho moc naběhá, aby mě dohnala, tak omezí jen na to co stihne, když si nadběhne dopředu :) )
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    HOWKING: ja mam cmuchace:D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Dnešní procházka. Trochu volněji, ale větší kopce.

    LUCAS13
    LUCAS13 --- ---
    ja se dival na mapy.cz a tam to nejde videt. dnes uz to nedam, mozna zajtra. dik
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LUCAS13: Vyjedeš nahoře na kopeček a hned za domky je tam zbudované škvárové parkoviště.
    LUCAS13
    LUCAS13 --- ---
    HOWKING: kde tam parkujes? uvazuju, ze to zkusim primo na miste :) (dle streetview to vypada, ze se tam parkuje podel te cesty...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KRISKA: Chodím to i se psem (a jsem to já, kdo je pomalejší - pomáhá mi udržet tempo)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LUCAS13: Paráda!!!!
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    vy me tady motivujete zjistit jaky to je kdyz necham psa doma, ale me ho pak bude lito:D
    LUCAS13
    LUCAS13 --- ---
    ale jo, da se to, tech 7km/h, ale je to rychlost, o tom zadna ! sel jsem po rovine a z 90% po asfaltu...

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BOLDRIK: [HOWKING @ Chodíme!]
    Tady jsou obě moje majoritní trasy v dlouhé verzi. (v těch dlouhých verzích je prašných cest dost, ale asfaltu taky) V tom Černém lese se dá najít asi i 20km, kdy se asfaltu nohou nedotkneš (jen při přecházení na druhou stranu) a přitom žádnou cestu nepůjdeš 2x. Koukni na ten odkaz na seznam mapy, co jsem tu dal - všechny čárkované cestičky jsou škvára, hlína, bláto :D.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    HOWKING: Ahoj. Chtěl jsem zkus tvoji trasu, je z centra Ostravy super dostupná, a v Černém lese jsme nikdy nebyl. Hodně mě překvapilo že cest není polní ale asfalt. Obvykle chodím trasu: busem do Hlučína, potom ke štěrkovně a lesem do Hošťálkovic, a dál. Bohužel je tam taky dost asfaltu. Máš nějakou delší trasu polní cestou? Díky.
    ABU
    ABU --- ---
    TUILE: Na pocty kroku jasan, ale zajima me ta rychlost...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HOWKING:
    Tak to je ale IMO dost specificke ne? A je to souhra nahod - hodinky, strikovani, nutnost nezapinat app, … Nebral bych to jako etalon…
    TUILE
    TUILE --- ---
    mne ty cisla proste ujety neprijdou.
    jestli mi to na dvacetikilometrovy trase nahlasi 19 nebo 21 je mi vcelku jedno, ale ze by mi to pricetlo tricet tisic kroku, kdyz sedim u stolu, to se mi fakt nedeje.

    kdyz se kouknu na data z tohohle tejdne, tak to proste dycky plus minus sedi
    pokud nekomu staci krokomer a nevykresluje si to do map, je dalsi aplikace imho zbytecna.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    TUILE: Pokud nemáš nášlapný senzor v botě - reálný stav se nedozvíš (to že to sedělo může znamenat, že to jen stejným směrem klamalo)
    TUILE
    TUILE --- ---
    HOWKING: ja to mesic v kuse porovnavala s endomondo a sedelo to. kdyz endomondo skoncilo, tak uz sem novou apku nestahovala.
    ale pravda, nepletu. a uz vubec ne s mobilem v ruce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam