• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGChodíme!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KRISKA:
    Nevím... :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    KOC256: diky, zdravotne su aktualne pod dohledem, jak pujdu na fyzio, zeptam se na tu chuzi.
    - pred chuzi se urcite nijak neprotahuju, to zkusim zaradit, ackoli protahovat holene v podstate nejde, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KRISKA:
    zkusil bych se zeptat fyzioterapeuta nebo ortopeda. Může to být od špatné obuvi, přes špatnou chůzi, až po obyčejné přetažení. Zkusit bych začít před chůzí pořádným protažením?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ahoj, nemate tip kdyz pri rychlejsi chuzi zacnou bolet holene/slachy? asi telo na tu rychlost neni zvykly

    je lepsi 1) proste to vydrzet nez si telo zvykne
    nebo
    2) chodit pomaleji aby to bylo prijemny a zrychlit treba na posledni hodinku?

    (objevuje se cca uz po 20-25km pokud je prumerna rychlost pohybu 6kmh).
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ALONSY: Mě dnes taky docela bolí nohy a to jsem nešel ultra rychle.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Mě dnes zmohlo šest kiláků po okolí. Nechápu nejsem úplně bez pohybu.
    A furt zapomínám zapínat měření trasy a rychlosti. :(
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Při neděli :)

    LUCAS13
    LUCAS13 --- ---
    HOWKING: ja dnes jen 8,5km s prum.rychl. 6,5km/h
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KRISKA: Však on přidá, když mu budeš mizet :) (Iga stejně, nejdřív furt někde čmuchá a když po km zjistí, že se kvůli toho moc naběhá, aby mě dohnala, tak omezí jen na to co stihne, když si nadběhne dopředu :) )
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    HOWKING: ja mam cmuchace:D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Dnešní procházka. Trochu volněji, ale větší kopce.

    LUCAS13
    LUCAS13 --- ---
    ja se dival na mapy.cz a tam to nejde videt. dnes uz to nedam, mozna zajtra. dik
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LUCAS13: Vyjedeš nahoře na kopeček a hned za domky je tam zbudované škvárové parkoviště.
    LUCAS13
    LUCAS13 --- ---
    HOWKING: kde tam parkujes? uvazuju, ze to zkusim primo na miste :) (dle streetview to vypada, ze se tam parkuje podel te cesty...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KRISKA: Chodím to i se psem (a jsem to já, kdo je pomalejší - pomáhá mi udržet tempo)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LUCAS13: Paráda!!!!
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    vy me tady motivujete zjistit jaky to je kdyz necham psa doma, ale me ho pak bude lito:D
    LUCAS13
    LUCAS13 --- ---
    ale jo, da se to, tech 7km/h, ale je to rychlost, o tom zadna ! sel jsem po rovine a z 90% po asfaltu...

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BOLDRIK: [HOWKING @ Chodíme!]
    Tady jsou obě moje majoritní trasy v dlouhé verzi. (v těch dlouhých verzích je prašných cest dost, ale asfaltu taky) V tom Černém lese se dá najít asi i 20km, kdy se asfaltu nohou nedotkneš (jen při přecházení na druhou stranu) a přitom žádnou cestu nepůjdeš 2x. Koukni na ten odkaz na seznam mapy, co jsem tu dal - všechny čárkované cestičky jsou škvára, hlína, bláto :D.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam