• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGChodíme!
    EULE
    EULE --- ---
    HOWKING: bezva :), takhle rychle se mi obcas nedari ani bezet :))
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Tak jsem byl po strašně dlouhé době. Měl jsem auto v servise od března do včerejška. Iga půjčeným nechtěla jezdit a mě se nechtělo chodit bez ní. Tak jsme si dnes konečně zase spravili fyzičku. Už teď se cítím lépe.

    1KA
    1KA --- ---
    1KA: horní Úpa-jelenka-Sněžka a zpět v noci bomba. Dítě s sebou, pes taky. 16,3 převýšení asi 800m. Nahoru 2,5 h (šli jsme s kolegy, jinak se to v klidu za dvě hodky dá stihnout). Dolu 1,2h.

    EULE
    EULE --- ---
    Tak dneska jedna prochazka krajinou meho detstvi. Dosla jsem az k vysilaci, ktery mi nasi ukazovali za mala z okna a rikali, ze tam je polepšovna pro zlobive deti, tak at si dam pozor. Nasla jsem jen plot a branu :).

    1KA
    1KA --- ---
    Já chodím rada a hodně, merak nemam 😀. Někdy jdu dne hodiny, někdy šest. Pes to zase nastartoval, lepší dlouho jít než krátce běžet. Mám boty hoka one a musím říct, ze klouby drží. Letos bude min jeden přechod harrachov-Liberec, nějaký pochuzky v jizerkach, krkonose a tak. Mam svoje tempo, co když nedrzim, všechno me bolí. Takže lepší chodit sama. Chůzi zdar!

    ALONSY
    ALONSY --- ---
    HOWKING: Jo, jen člověk nesmí být líný a vyrazit včas. :D

    Ještě jsem neměla powerbanku, baterku, no už jsem se zkrátka viděla ztracená ve tmě v lese. :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ALONSY: V zimě se nejlépe chodí. Chlazení je důležité. V zimě chodím o poznání rychleji a méně se unavím.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    EULE: Ha, to jsem si dala v zimě. Vyrazila jsem kolem jedné odpoledne a teda byla jsem solidně ve stresu, že to nestihnu za světla. Po poradě s místními jsem to stihla tak tak na autobus v, tuším, Voznici? :) Boží to bylo!
    Navíc byl nahoře otevřený stánek s občerstvením, do toho začal padat sníh, nejlepší vzpomínka. :D
    EULE
    EULE --- ---
    tak jo, přidávám se k loudalům co se kochají :)

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    HOWKING: Pro mě tak těch 25 km je pohodička, pak už začíná přituhovat a od 30+ je to trochu výzva.
    Hlavně teda když jdu sám a v kuse, tak je to dobrý. Jak jdu s někým, kdo se courá a pořád zastavuje, tak je to smrt.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SPIKE411: Taky dálka! :-O Já zjistil, že se svou rychlochůzí mám limit 30km - pak už jsem totálně vyčerpaný.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    HOWKING: OK, díky za tip. Já teda celkem často zapomenu odpauzovat po zastávce (a s automatickým pauzováním jsem neměl moc dobré zkušenosti).
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SPIKE411: U toho RunKeeperu jde nastavit, aby trasu zarovnával na cesty, stezky a pěšiny. Trochu to eliminuje ty výkyvy GPS.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Tohle byl taky dobrej okruh. Boreč, Ostrý, Milešovka, Lovoš. To už jsem se trošku plahočil, ale stálo to za to. :)

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    já jen že tu nejsou jen běžci, ale i chodci .o) moje oblíbená trasa na místě, kde D8 opouští ČR

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    EULE: Jen prezentuj, máš li záznamy. Všechno se počítá.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Tohle taky víceméně na jeden zátah, tuším, že nějaké rovné úseky a z kopce jsem teda běhal poklusem.

    EULE
    EULE --- ---
    tak to já to svoje šourání tady ani prezentovat nebudu :)) když vidím tyhlety výkony tady. dobře vy!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    EULE:
    HOWKING: Já jsem přesně rozpolcená mezi tím, že chci, aby to mělo efekt a kocháním se. :)
    Ale spíš jedu to kochání, chůze má efekt podle mě i v mírnějším tempu. Ze zkušenosti fakt větší než ty moje pokusy o běh. Ale ten mě taky baví a na tyhle velké procházky se člověk prostě nedostane tak často jak by chtěl. :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Pěkně dlouhé štreky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam