• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGChodíme!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Dneska mělo být fakt krásně a tak jsem už od včerejška plánoval pořádný dlouhý výšlap, ale po poledni začalo pršet a tak jsem to zabalil. K večeru to ale docela i přes vydatný déšť uschlo a tak jsem šel aspoň na krátkou trasu za Ostravou.
    A udělal jsem dobře, že ne na dlouhou předtím - i tak mám z nových bot puchýře i když při normálním chození vypadaly, že budou dobré.

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Po dlouhatááááánské době.

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jak na nový rok, tak po celý rok :D

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    a ostatně chodíme i ve středu

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    chodíme třeba i v úterý .o)

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Nedaří se mi nějak lognout do runkeeperu přes web, tak aspoň screenshot z appky.
    Povánoční prócha :)

    TOULASE
    TOULASE --- ---
    HOWKING: ..dobrý tempo!!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Dneska jsem vyrazil, protože jsem už dlouho nebyl a jen cpu sladké a piju pivo a to není úplně ok na fyzičku a hlavně meteorologové slibovali ochlazení a do zimy se mi zas nebude chtít. A tak jsem vyrazil. Jen mikině. Ale zima už přišla dřív a tak jsem ze začátku nasadil zdrcující tempo, abych se zahřál. No pak jsem si celou trasu stále všímal že nezpomaluju a že síly nedocházejí. Jak jsem minule rozcházel ten long covid, tak jsem ho asi rozchodil tuze dobře :D I Iga to dnes dávala levou zadní i když jsem měl strach, že jak na začátku prolítla celý les, tak na konci už mi a mé neopadající kondici nebude stačit, ale asi na tom byla úplně stejně.

    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    HOWKING: ono nám nic jineho nezbyva nez to rozchodit :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Skoro tři měsíce bez chození. Měl jsem covid a pak asi long covid. Pořád mě bolely svaly a to i když jsem třeba ne vyšel, ale sešel patro ze schodů, ještě i včera. A tak jsem se nasral a už mě nebavilo čekat, až to přejde a dnes jsem to šel "rozchodit". :)

    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    Podle googlu. Tak nějak odpovídá, normální chození moje + několik výletů po Praze.

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Zase trošičku zrychlení.

    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Tady mi vždy skvěle poradíte :)
    Kam vyrazit zítra? :) Ideálně vlakem z Libně, max hodina a půl cesty, cca 20 km okruh? Jsem úplně bez inspirace.
    Libeň není úplně nutná a pro něco suprovýho si klidně přivstanu. :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    ATOMIKS: Mě ta aplikace na každém km řekne nahlas, kolik kilometru a s jakou rychlostí jsem ušel, takže mám kontrolu, zda zrychluju, nebo zpomaluju. Když na 9 km na samém vrcholu trasy mi řekla, že 6.48 km/h, tak jsem z kopce přidal, protože to slibovalo dobrý čas :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    HOWKING: fascinuje mě, jak tu rychlost dokážeš držet. Já se ke konci už jen loudám.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Sice bylo jen 23 ale po včerejších lijácích v lese 100% vlhkost. Potil jsem se jak prase, ale neschlo to :)
    [HOWKING @ ISM || I Shot Myself aneb selfie, selfac, mojka, selfcvak, jacvak apod.]
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Já byl nakonec taky. A zase lehké zrychlení :)

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    já dnes cajdal opět tam, kde D8 opouští ČR ve východních Krušných horách. tentokrát jsem zvolil delší trasu oproti ATOMIKS
    kdyby se někdo divil tý max rychlosti, tak za to můžou ovádi .o) a taky mouchy zlobí



    vypadá to tam na české straně takhle nějak. je strašný sucho .o(

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam