• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUNGLERSteam Deck a další handheld PC - Switch je mrtvej Dejve, všechny gondole jsou mrtvý Dejve
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Známému s objednanou 512GB verzí a původně Q2 poslali zprávu o přesunu na Q3
    IKARI
    IKARI --- ---
    NAVARA: znervoznujes me s mym Q2 :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Furt nic… A už jim moc času nezbývá
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jen aby… Zatím si neřekli ani o €€€
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NAVARA: na twitteru taky potvrdili, že příští týden určitě odešlou všechny poslední Q1 maily :) vypadá to, že už se dočkáš.
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    NAVARA: Jj, taky mi to upresnili :D

    Q2 (April-June) 2022
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Začínají tam psát, co to znamená Q1 :D

    Your expected order availability:
    Q1 (January-March) 2022
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    JUNGLER: nic neuctovali, vsechno je v cene
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JUNGLER: A zrovna když rostou úroky ^-^
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NAVARA: sakra :D to smrdí tím, že mi to v tý peněžence bude smrdět do konce června :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JUNGLER: Není obsloužená ani Q1, pořád žádný mail, pořád žádné info na té stránce :\

    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    btw... účtovali si teď něco navíc za poštu do ČR? Pamatuju, že u Indexu byla pošta zdarma.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Q2 za dveřmi, já jsem připraven :D tak pojď mi maile pojď :)

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Tak snad no… :)

    Howdy Navara!

    This is your friendly neighborhood Game Master Lograldon. I understand that you would like to play WoW on the Steamdeck.

    We do not officially offer any suport for linux. You are welcome to try to get it working without installing windows, but I definitely wouldn't count on it behaving properly, and we would not be able to offer any sort of help.

    If you do install windows on it it would just be a matter of the hardware meeting the system requirements and having driver support. I've heard that the windows driver support on the steamdeck is not great currently and may cause some issues, but hopefully that will improve later on after launch.

    World of Warcraft Classic System Requirements - Blizzard Support
    https://us.battle.net/support/en/article/243159
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    SHARINGAN: https://www.youtube.com/watch?v=eUmUdcRhM6g

    tady treba ukazuje jak namapovat komplet hru co neni na controller vubec delana
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PEDROBEAR: aha máš recht... akorát se zdát, že ty inputy nejsou na rozích, ale stranách... ale nedivil bych se, kdyby to šlo namapovat i na rohy, jak říkáš, je tam fakt nekonečno možností... koukám, že i gyroskop si můžeš napamovat jako myš nebo... no... cokoli jinýho :)
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Tak SteamDeck pro chudy.. uz funguje konecne i s inbuild ovladacem..
    Project Valhalla is Here! - Windows 11 Emulation & Guide / GameCube, Wii, PSP, PS1, RetroArch
    https://www.youtube.com/watch?v=93grsZl3lHo
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    jinak co me ale hodne sere je neustaly odhlasovani steamu na PC kdyz zapnu steam deck, zatimco mi bezi nejaka hra na PC. Vzdycky to spusti scenar opetovnyho prihlaseni na PC a nasledne jeste steam guard kodu na PC. Steam deck se neodhlasuje vubec.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    SHARINGAN: no ono kazdy roh ma opravdu input. Steam controller ma takovou tunu moznosti nastaveni ze by se v tom clovek ztratil. Ty si muzes emulovat na touchpadech radial menu touch and go, touch and tap, touch and click urcitym smerem, pak na to hazet ruzny vrstvy pomoci tlacitek (rozumej shift + x klaves (tlacitek))

    Je to pri spousteni kazde hry kdyz zmacknes steam tlacitko tak tam vidis controller option uprostred viz obrazek.

    Mnozstvi nastaveni co s tim de udelat vcetne toho ze to snima jen to ze polozis prst na joystick je neuveritelny.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam