• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRIXDiGi Nomádi - We need to travel and work
    CUKI
    CUKI --- ---
    SN0008102070570: Jasný já nemluvil konkrétně o tobě, ale je dost lidí které by to vyléčilo
    INFO.CZ | Život na 12 metrech čtverečních. Jak se žije v nejmenších bytech na světě?
    https://www.info.cz/magazin2/zivot-na-12-metrech-ctverecnich-jak-se-zije-v-nejmensich-bytech-na-svete
    :-)
    CUKI
    CUKI --- ---
    SN0008102070570: To je dobrý spíš jako lék pokud se ti zdá bydlení v ČR malé a drahé :-)

    SN0008102070570: Jo možná proto o tom tak smýšlím, mě totiž přesně to Řecko v sezóně přijde spíš jako trest a teprve mimo sezónu mi přijde přijatelný.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SN0008102070570: akorat IMHO destinace jako singapur/taiwan atp nejsou moc o nakym low cost freelance zewlingu jako spis si tam regulerne najit praci
    CUKI
    CUKI --- ---
    SN0008102070570: Tak právě třeba ten národní park co tam je prej fakt stojí za to.
    Pokud hledám komfort jako v Evropě tak tu sedím na zadku a nic neřeším. Tohle moc jako argument nechápu. Naopak je tam prej dost levně i na místní poměry, ale neumím posoudit.
    STRIX
    STRIX --- ---
    KOC256: ale já z toho nedělám no way point :)

    Když seženu lidi co se mnou dají Thajsko, jedu... Akorát budu celou cestu v letadle otravovat s tím, že nechci tyčinku do nosu :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    STRIX:
    každý to máme postaveno jinak. Asi bych tak úpěnlivě nelpěl na svém dokonale otestovaném pracovním místě, ale pro mě je psycho udělat z tyčinky "no way" point.

    Jen jsem chtěl říct, že buďme tolerantní :-)
    STRIX
    STRIX --- ---
    KOC256: no ale nikde ti předem neřeknou, kterej test se dělá jak :)
    Já byla na dvou a ona byli strašný.
    Zlatý vyndavani drenu z bricha.

    A to musím říct, že já bolest snasim hodně dobře.
    Zubar? Tam chodím s radostí.. A to mám spoustu zakroku.. Ale tohle je pro mě prostě psycho. Takže bych neřekla, že to je stejná věc, jako že mam.problém pracovat místo 5ti monitory se třemi.
    CUKI
    CUKI --- ---
    SN0008102070570: Co je špatnýho na Kambodži? Nikdy jsem tam nebyl nejdál tímhle směrem jsem se dostal na 80° v.d. A to ještě mnohem víc na sever. Ale obecně beru celý tento poloostrov jako vhodný pro přezimování. Kdyby tam nebylo tolik lidí. le ty NP jsou prej hodně dobrý.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    STRIX:
    Třeba jako strčení tyčinky do nosu? Což je věc jedné sekundy a 20 sekund slzení očí?

    Mě třeba toto přijde jako směšná banalita.

    BTW: jsou i PCR, kde se ta tyčinka sice strká do nosu ale ne tak hluboko...
    STRIX
    STRIX --- ---
    JARDABEREZA: o to nejde. Klidně tu sbírej tipy a rady.

    Ale nám vadí ten přístup. Že vymyslís 20 'problémů', kterými se normalni člověk, který chce vycestovat, nezabývá ...
    STRIX
    STRIX --- ---
    SN0008102070570: ach jo. To uz bych radši ten test ze zadku snad :D :((((

    Jinak díky za info :)
    STRIX
    STRIX --- ---
    SN0008102070570: když ta americká strana, tak bych musela vstávat ve 3 ráno na meetingy :D
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    FRENNET: Však proto tu jsem. Abych se naučil si to naplánovat, dozvěděl se nějaký tipy, triky, rady atd... :-D Jestli si tady chcete řešit pouze kdo, s kým a kam, tak si podle toho upravte popis/pravidla a název a já to budu respektovat ¯\_(ツ)_/¯
    STRIX
    STRIX --- ---
    CUKI: jak v kurzu?

    Je to jedna ze zemí, kde nemusí být karanténa, jen se mi nelíbí nějakej povinnej výběr hotelu z těch, kde vám udělají pcr test po příletu (jen doufám, že dělají i z pusy, páč ten nos ja nedávám), ale to kdyžtak budu řešit až budu vědět že poletim.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    JARDABEREZA: hele blesku a vis, ze airb&b je vsude po svete a ms internet? a muzes si vse domluvit dopredu a pak prijit a ubytovat se jak na hotelu bez zdrzeni se na recepci? Predvidat asi umis, ale planovat asi ne, jinak bys tu nepsal tyhle nesmysly.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    STRIX: ne on te nevytaci, protoze mas SD, ja je nemam a otevira se mi kudla v kapse. Co tady resi.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CHOZZE89: Partner a nebo dítě? To zavání úplně jiným klubem :-D
    Ale o no je v kurzu Thajsko? hmm
    CHOZZE89
    CHOZZE89 --- ---
    STRIX: Vzdycky se to da koupit.
    CUKI
    CUKI --- ---
    JARDABEREZA: Tady máš i třípatrák a s velkým stolem za 1/4
    :-)
    STRIX
    STRIX --- ---
    JARDABEREZA: no to není jen tam... Proto nechápu co řešíš...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam