• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIQUIDFREAKLost Ark
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    EVILMIND: Tier 1 jde rychle mel jsem to za par hodin.

    EUC turnaj zde:
    Arkives Arena - Lost Ark PvP Tournament - EU Central March Qualifiers - Top 8
    https://www.youtube.com/watch?v=JEmHG8O1Q-o
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam to PVP video nejak zmizelo, nez jsem stacil zareagovat :-)
    kazdopadne u PvP me docela zklamalo, ze vlastne nemuzu hned hrat o odmeny, ale musim se, chapu-li to spravne, nejprve prokousat pres tech 20 grade levelu "proving" contentu, a teprve pak se dostanu na tier 1, coz je start pro ranked... to je jako enormni mnozstvi casu se tam jen dostat, skoda ze jsem to netusil driv
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je zajimava informace myslim, ze honing nad +15 dava trojnasobek itemlevel, tj. je lacinejsi jet na +16-17 nez se snazit dostat vsechno na +13
    resp. je to uzitecny az kdyz jste 1370+, tak si to tady zatim jen odlozim

    Upgrade Efficiency for T3 Mid (1370 -> 1415) : lostarkgame
    https://old.reddit.com/r/lostarkgame/comments/tlwxba/upgrade_efficiency_for_t3_mid_1370_1415/
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    EVILMIND: Ja treba pouzivam (scrapper) 6 z 8 abilit stejnejch pro PvP i PvE ale uplne jiny tripody. V zasade chces mobilitu a knockdowny a nepotrebujes tolik dmg nebo stagger obviously.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: tam mas pak item na restoration toolu, tj. ze to vrati max durabilitu na 100, tj. vyhledove se asi vyplati mit jeden ultimatni. Ale dokud stoji ten polotovar 7500g, tak proste pro sebe nechci, staci mi jedna lopata s para imunitou, a jedna na minigame (a tu prave nemam jeste), nemam problem s tim si ji jednou za 5 pokusu prehodit.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: ja tomu matchmakingu moc neverim... aspon na guardiany me to nedava se supportem, ale do Boss rushe sem mel treba 3x paladina a 1 heavy gunner sniper - tam to vlastne nevadilo, hodne aoe, pomalejsi, ale taky hodne shielding
    u pvp to nijak nebralo ohled rank (on ten rank zas nic neznamena, jen kolikrat si tam byl vlastne) - takze jde o to, aby to byla zabava, trosku fer a odmeny lepsi, nez z guardianu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JANDOS: jako sel jsem jen 6vs6, protoze to je vynosny weekly co das za hodinu, a bylo videt, ze bych musel jako hodne poladit ten build... :-) Ale kazdopadne jak to bude za odmeny, tak to rozhodne zkusim, predpokladam jako vsechno tady to bude urcite tak, ze odmena bude hlavne za utracenej cas, ne za to jak jsi dobrej, nebo jako v mym pripade spatnej. Ale koukal jsem na youtube jak to nekdo s wardancerem kraji, takze tomu urcite dam sanci, minimalne budu doufat, ze budou mit takovej matchmaking, abych casem byl losovanej proti stejne neschopnejm.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: ja nejak porad rozbijim krumpac, ten uz mam asi na 10/100 - pouzivam modry tools, mozna bych mel vyhrabat z bedny radsi fialove
    obcas kdyz mam moc energie, tak vyskubu matrose v SH - je to min exp, matros s tim tagem SH, ale zas je to rychly a nikdo te tam neprerusuje (a na opravu dispatch lodi to taky funguje)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CHORCHE: No to ranked bude prave jenom solo, nechtej resit zadnou hard metu a OP compy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: mam asi 4 a jeste jsem tam nebyl, hlavne proto, ze na ty "tezebni" chci mit aspon level 20 na vsem (nemam kytky), a ten druhej chci mit lepsi lopatu (jedu ted jednu za druhou vyrobu a furt nemam dobrou). Navic co jsem koukal na video tak mi prijde, ze v matchmakingu potrebujes docela dost spoluprace na to, ze mas jen 15 minut, takze s random partou to muze bejt problem...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: ja zkusil vsechny, kdyz sem si dal weekly na 5, tak sem chodil DM pro 6 vsichni proti vsem - ale to smrdelo, protoze sem byl tak pomalej, ze me vetsinou gangnuli jako prvniho
    3vs3 kdyz jdes pug proti parte, je taky jak skocit do zdi - tak uvidime, nejaky build uz sem si tam na to ulozil, ale jeste sem to za paladina vubec nevychytal - hl mam pocit, ze sekam za minimum a pak me nekdo one shotne z rohu za 200k (mam v te arene 100k cca)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    CHORCHE: PvP me bavi hodne, ale jak rikas. V tom TDM kdyz hrajes treba proti 3x sorceress nahodou tak se valis po zemi 90% casu :) Me nejvic bavi ten format kdy je to 1v1 a kdyz umres tak nastupuje dalsi. Uz jsem takhle jednou sel posledni a zabil 2 a pul cloveka po sobe :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    chodite plat fields? mam asi lvl 27 Stronghold a i ty dispatche zerou na opravu lodi dost matrose + research... ale cast guildy se zasekla, ze to nebude chodit, dokud nebudou mit trade skills 30 (ja mam 2 po 23 a zbytek kolem 20, takze to bych to nesel tydny)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: no sesit si udelam, protoze si tam napisu, tohle na pozdejs, nebo mi chybi tady ta Emote vec (coz mi ted bloklo 2 questy) a nejak si to setridim v prioritach, jinak jo, collectibles trackujou docela ok


    EVILMIND: tower mam hotovo prvni, druhou asi jen 10 pater, jo tam je obcas nejaka haluz :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: Cube nikdy nechod sam, vzdycky matchmake, pak prohrajes jen kdyz vas na survive zabijou vsechny, coz jako... by se nemelo stat :-) specialne jestli jsi uz sel Tower, kde je spousta pekelnejch survive levelu, to pak ty v Cube jsou easy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: jsi nezakopl protoze to je extremne rare, i v ramci KR/RU treba, proto se vyplati je podrzet az fakt na nejakou posledni zbejvajici kartu do awakenu.

    Jinak imho maxroll staci na vsechno. Akorat ty traveling merchanty ma papunika udelany lip (resp. rychlejc to naklikas), plus ji pouzivam i na rapport NPC, je tam lip videt jestli se mi uz vyplati neco pushnout nebo ne.

    Pokud jde o aktualni ekonomicky veci, tak staci se podivat na par youtube videi a algoritmus ti zacne sam cpat cokoliv, co zrovna frci - je treba stejne vsechno brat s rezervou, spousta tech veci na EU serverch neni profitabilni ani ve chvili, kdy to ty americti youtuberi zverejnujou...

    Sesit na collectibles nepotrebujes, protoze hra ho vede za tebe :-) kdyz se podivas na to GUI, tak ti tam presne ukazuje co mas, a co ti chybi, a za co to je, a fakt to funguje, takhle jsem si treba vsimnul ze jeden z chybejicich skill pointu je za obyc quest, kterej jsem proste vynechal (resp. jsem si nevsiml ze se tam musis vracet kazdej den). Takze se vyplati si to obcas proklikat a ujistit se, jestli treba delas ty spravny una tasky apod, clovek se v tom snadno ztrati kdyz chce delat hodne veci soucasne.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    no a sem zvedavej na PvP - budu muset nastudovat, s PvE buildem nehodim ani skill, vzdy mi to prerusi a jen se valim :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    EVILMIND: ok budu to muset nejak poladit cely, jako do urcity doby nevadilo jit cokoliv poprve

    jo alarica sem nedal pred 2 tydny, ten pug vzdy vypsychne, bud je tam nejaka lama, co mlci a failuje se, nebo po 1-2wipu zacnou vrestet a quitovat :(
    nekdy se tam vratim holt, stejne potrebuju uz t3 a to mi prislo v klidu
    i ten armored prvni t3 guardian je mnohem lehci, nez posledni t2 (tam se s pugem dalo wipovat, u toho t3 uz ani jako paladin neumru a nejak to je v klidu za 5-7minut) - akorat je to po tydnu dost nuda
    ja mam nejradsi boss rush, padaj tam hodne sutry, takze zatim vzdy upgrduju vys a vys a kdyz padne nejaky s CD na me skilly, tak si ho necham a jinak to upgraduju porad vejs
    proti tomu ty vyssi CUbe uz jsou docela problem - hl. ty bomberi, co te one shotnou - takze to sem poslal na chvili k ledu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CHORCHE: necpe se to tam sedy kdyz si to vypnes tim zaskrtavadlem, co je nad alertama... :-) Ja to mam jako docela vytuneny, fakt tam mam jen veci co bych teoreticky mohl chtit jit, ale i tak toho je hodne, tak se snazim ignorovat, krome takovejch tech snadnejch chaos/world bossu apod. Ze je grand prix kazdou sudou hodinu si pamatuju i bez alertu, ze jo. BTW vcera me nekdo dobre vyucil v tom, jelikoz to je zavod tymu, tak misto aby se snazil vyhrat, tak se zameril na to, aby nekdo z druheho tymu (ja) skoncil posledni, to byla jako husta sikana, a i kdyz me to sralo tak mu musim zatleskat jak to mel zmaknuty.

    Pro me jsou peklo raidy, prvni tejden to jeste bylo jako ok, ale pak lidi z discordu bud prestali hrat, nebo se presunuli na vlastni "velrybi" discord, a chodej vsechno jen se svejma T3 altama, a jako jit ten 8-men raid s random lidma je fakt hrozny, zrovna vcera pulka lidi umrela hned na tom prvnim uplne jako nejlehci mechanika, a na sto procent bysme to i ve 3 dali, ale furt hlasovali pro quit takze 20 minut v pytli. Tim padem radsi jdu delat neco jinyho, jsem misto raidovani sel vyzrat life energy, a vykopal jsem behem pul hodiny hned dva ty uniq tool kity z obyc truhel, takze instantne 15k goldu - o moc vynosnejsi nez raid... :-)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JANDOS: aha, tak o ty sem asi nezakop. v tom eventu byly ke koupi sic legendary, ale rng karta z nich, 1x tydne myslim

    mate nejaky guide na tohle, nebo kde berete? maxroll je v necem dobry, ale v necem nedostatecny (nebo tam ty veci nejsou tak do hloubky) a porad nemam rad utube guide, ale spis tabulky, text
    blizi se ale cas, kdy si budu muset zavest nejaky sesit na ty sutry, mokoko, karty, daily... uz toho delam moc chaoticky a nebo ne vzdy tomu rozumim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam