• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAMAHLProkremelská propaganda, dezinformace a manipulace
    V tomto auditku se zaměřujeme na dokumentování a odhalování prokremelské propagandy všeho druhu. Vítány jsou relevantní zprávy z důvěryhodných médií, screenshoty ze sociálních sítí nebo i osobní zkušenosti a postřehy a diskuse k nim.

    U příspěvků dokumentujících propagandu musí být zřetelné, že se jedná o dokumentaci propagandy a pokud možno kdo a jak ji šíří. Snažme se, aby nemohlo dojít k záměně propagandy, za naše vlastní postoje. Můžete použít hashtag #propaganda. Příspěvky dokumentující propagandu můžete pro ostatní udělat zajímavější doplněním nějakých vysvětlujícím komentářů.

    ZAKÁZÁNO je zde ale vyjadřování názorů, které lze interpretovat jako schvalující k putinovskému režimu nebo relativizující jeho zločinnost. Není zde na místě ani diskuse o propagandě jiných typů.
    rozbalit záhlaví
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ELHO_CID: jee pardon, netusil jsem, ze hovorim s mistnim Panem Soudcem
    KEB
    KEB --- ---
    ELHO_CID: průkaznou ne, podezřelou ano
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HAR4NT: V případě Lukavce OK, ale proč Vondráček? Ale to je jedno, stejně je to tady OT téma. Nemá to žádnou prukaznou vazbu na Kreml.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ELHO_CID: ja taky vyguglil 3 co sem neznal. Lukavec, Vondracek, Loprais. samy zmrdi a dement, ale to bylo jasny uz podle tech, co znam, ten Nielsen je imho extrahajzl.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    HONZA09: IMHO tak úchylnýho magora, jako byla takzvaná Matka Tereza tam nemá. Hamplová je asi největší exot v současném senátu o rom žádná. Ale v minulosti už tam byli i jiní experti. Je to jen kapka v moři jinak slušných výsledků voleb.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ELHO_CID: Drulák třeba. Ale dělat v poradním týmu týhle krávy Tě diskvalifikuje už samo o sobě, takže i kdyby tam měla Matku Terezu, tak to je jedno.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A kolik je běžný počet poradců a oborů zájmu senátora?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw když si senátor "buduje externí tým" tak jakým způsobem ten tým funguje? na telefonu? jak si říkají o peníze a z jakého fondu se ty peníze berou?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELHO_CID: třeba Nielsen je zrůdička
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    VYHULENY_UFO: Hele kdo konkrétně je tam špatně? Já namátkou vygooglil tři jména a nepřijde mi, že by tam byl nějaký magor.
    JON
    JON --- ---
    SUK: Miroslav Sladek, Ransdorf, Volny? Imrvere tam sedi jednotky naprostejch magoru. Tahle imo nijak nevybocuje.
    SUK
    SUK --- ---
    Vy se tu smejete, ale me trosku desi ten vyvoj - neni to az tak davno, co by temhle osobam nikdo nesveril ani nastenku..
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: strasne!:D tyhle lidi je potreba poslouchat opravdu pozorne...;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HAR4NT: jj, zmrdum se dostane pekneho zivobyticka, pekny bonus k tomu, co tahaji z predluzenych jednozubcu a dezolatu. take jiste uvidime prime facebookove prenosy ze senatu a ciry fasismus v praxi. tesis se na jeji projevy? :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: dobry dementi, nezklamala
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //poradni tym nove senatorky

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    Statement Prepared for the U.S. Senate Committee on the Judiciary, Subcommittee on Crime and Terrorism
    “Extremist Content and Russian Disinformation Online: Working with Tech to Find Solutions”
    – 31 October 2017


    full src: https://www.judiciary.senate.gov/download/10-31-17-watts-testimony

    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    „Potřebují nás.“ Jak ruská propaganda využívá demonstrace v Česku - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-teren-potrebuji-nas-jak-ruska-propaganda-vyuziva-demonstrace-v-cesku-215785
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    ELHO_CID: jsem ji gůgloval a bezmyšlenkovitě jsem klik na odkaz na Quora. Pak jsem se dostával hloub a hloub. Když se chceš něco dozvědět = nehledej to na Quoře, jsem věděl. Že je Quora prolezlá proruskými trolly v takovém rozsahu, to je pro mě novinka.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Meta disables Russian propaganda network targeting Europe

    Meta disables Russian propaganda network targeting Europe | AP News
    https://apnews.com/article/russia-ukraine-technology-social-media-misinformation-05d147b128c48bfa23705409448b7bbc
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PRAASHEK: Kdo to je? :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HONZA09: a co teprv chudák nirvana
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam