• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XBAHNOSpolečnost pro oslavy neobvyklých svátků - 19.9. Mluv jak pirát a Mezinárodní den poslouchání *
    Pečete pie na den pí? Jak velké těsnění vystavit na den prasklých těsnění? O mezinárodním dnu balbutiků koktat nebo nekoktat? A jak správně oslavit den suchého zipu?



    KT37 (9.9. - 15.9.)

    9.9. Mezinárodní den sudoku,Evropský den recyklace baterií, Den horníků, Den vídeňského řízku a Den testerů
    10.9. Mezinárodní den makeupu,Mezinárodní den děsivého robotického koně od Boston dynamics a Světový den prevence sebevražd
    11.9. Žádné zprávy, dobré zprávy
    12.9. Mezinárodní den spolupráce jih-jih, Den videoher a Mezinárodní den programátorů*
    13.9. Mezinárodní den čokolády, Den ticha
    14.9. Den omalovánek
    15.9. Mezinárodní den demokracie a Celosvětový úklidový den


    KT38 (16.9. - 22.9.)
    ¨
    16.9. Mezinárodní den ochrany ozónové vrstvy a Den sbírání kamenů
    17.9. Mezinárodní den country, Den zaměstnanců v IT*
    18.9. Světový den monitoringu vody a Světový den bambusu
    19.9. Mluv jak pirát a Mezinárodní den poslouchání *
    20.9. Den malování mandal, Den smažené rýže, Den punče, Den provázkových sýru(včetně korbáčiků) a Světový den uklízení
    21.9. Mezinárodní den míru a Mezinárodní den Alzheimerovy choroby
    22.9. Světový den bez aut,Světový den nosorožců, Den hobitů a Světový den řek*


    KT39 (23.9. - 29.9.)

    23.9. Mezinárodní den neslyšících, Mezinárodní den znakových jazyků a Den bisexuality
    24.9. Den zdravého žlučníku
    25.9. Světový den lékárníků
    26.9. Světový den antikoncepce, Evropský den jazyků, Mezinárodní den za úplné odstranění jaderných zbraní
    27.9. Světový den cestovního ruchu (Světový den turismu)
    28.9. Světový den boje proti vzteklině a Mezinárodní den boje za bezpečný potrat
    29.9. Světový den srdce

    * plovoucí



    Seznam svátků na wiki


    Další weby:

    Days Of The Year
    https://www.daysoftheyear.com/
    World Holidays and Observances
    http://www.holidays-and-observances.com/
    https://nationaltoday.com/
    naughty holidays to remember
    rozbalit záhlaví
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    MAR_TINA: hlavně neposílat...! :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Dnes to oslavíme.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    XBAHNO: libi se mi, ze tajna zotrocujici invaze superjesteru jde zastavit petici
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Světový den ještěrů? No něco by tu bylo:

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je Den leváků. Tak bacha na ně, ať vás nějakou tou levárnou nepřekvapí!

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tak aspoň ten den slonů? :)

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---


    Všem kočkám přeji hezký Mezinárodní den ženského orgasmu a Mezinárodní den koček. Hledat souvislost v původu slova píča ve francouzském "petit chat" je pouze lidovou etymologií, takže se budeme muset spokojit s anglickým pussy či českou číčou. No a pokud by vás zajímalo jak při "le petite mort" vypadají jiní a nechcete být u toho rozptylování nahými těly, tak zkuste kouknout sem: https://beautifulagony.com/public/main.php?page=view&mode=females&offset=20


    NELLAS: I tvé kočce krásný den!

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já bych chtěla popřát krásný mezinárodní den koček :)
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Pokud chcete oslavit dnešní Mezinárodní den majáků a nechce se vám do zahraničí, tak cíl vašeho výletu je jasný - Stará plavba v pražské Libni. Tam je jediný maják s papíry v ČR. No a nebo si večer nasaďte čelovku a jděte se točit k řece...

    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Dnes je mezinárodní den drbů, a tak bych vám ráda prozradila, že v naší městské čističce se chovají tarantule na genetický výzkum!
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dejte ústřicím zelenou!

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Dnes je den suchého zipu! Vynález inspirovaný plevelem se používá nejen v kosmickém průmyslu, ale dal vzniknout i zajímavé zábavě. A jistě má i mnoho jiných zajímavých využití - tak se vydejte je prozkoumat.

    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    SILVESTRAGON: Jakože z melounu a asistenčních psů vzniknou ústřice? To by ani mistr Babica nedal...
    Pokud však narážíš na ten alkohol, tak to není náhoda. Mezinárodní den piva je plovoucí a to první pátek v srpnu (dobrá volba!) A Mezinárodní den kocoviny (tenhle, druhý je 1.1.) připadá na den po Mezinárodním dní piva - takže náhoda je jen ten souběh s vínem.
    SILVESTRAGON
    SILVESTRAGON --- ---
    3. 8. + 4. 8. = 5. 8.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Na chůdách bych se pravděpodobně prizabil, whisky mám jen Irskou, tak jsem alespoň vzal netřesky na výlet do Měděnce.

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NELLAS: Hele, zažila jsem v praxi strašnou spoustu hrůz a tohle je zákeřné ve velmi omezeném použití toho jednoho slova - jako dítěti mi to nedošlo a prostě jsem si to zapamatovala blbě... :))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    QUANTI: A já myslela, že je to jen překlep, a on to fakt někdo má takhle zažité? :D
    Onehdy jsem někomu na nyxu opravovala, že bída s nouzí se tře, nedře, a pro toho to taky bylo zjištění..
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    XBAHNO: To znám mnohem horší experty :))
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    QUANTI: Zajímavý, zase jsem o něco chytřejší. Dík. A teda jestli ses živila jako korektorka, tak tě obdivuji, to u těch mých dřístů musíš trpět jako pes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam