• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOJAProgramovani 40+
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    KOLCON: Je tak, obecně mívá střední mngmt největší tendence k vyhoření, přesně z těch důvodů co jsi napsal
    SATAI
    SATAI --- ---
    Tak nevim, zda jsem mel dnes tohle posilat sefovi, kdyz se mne ptal na status jedne Jiry:

    Scotty tells us how he keeps his reputation as a miracle worker
    https://www.youtube.com/watch?v=t9SVhg6ZENw


    :-D
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TMA: asi jsem pochopil tuhle píseň

    Chtel bych mit kapelu ze samych pozounu 1962
    https://youtube.com/watch?v=QVhJBQcTL0Q
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Je to horší. Jsem spokojenej jako nikdy.
    ETKAR
    ETKAR --- ---
    GIOMIKY: přesun na managerskou roli?
    TMA
    TMA --- ---
    GIOMIKY: SATAI: Doporučuji pozoun. Vím o jednom orchestru s pěknými zpěvačkami, kde shánějí neustále pozounisty, samozřejmě na zkoušky by bylo nutné nějak dojíždět...
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    KOC256: Tak jestlis za milenku vyvazl jen s tydennim RO, mas to dobry. Vetsinou to bejva o hodne moc drazsi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SATAI:
    opatrně s těma milenkama a motorkama. Onehdá jsem za toto kacířství dostal na týden RO :-). Je to málo ekologické...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Tak nějak obecně, celkově, jako bych roupama neměl co dělat, přitom byl ve stresu a zároveň po něčem toužil, i když mi nic nechybí.
    SATAI
    SATAI --- ---
    GIOMIKY: varitanta s milenkou, s motorkou nebo s pozounem?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Jak o tom tak mluvíte, tak to možná prodělávám, akorát jsem to tak nepojmenoval.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOLCON: donedávna rozšířený Helios Orange byl taky napsaný v Delphi. Pak sedli k C#, napsali Helios Inuvio, ale pod ním nechali pořád ten stejně otřesný datový model jako měl Helios Orange, takže jen vlastně předělali frontend.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOLCON:
    No a kdyby ho měli, tak bych to nevzal? Jakože potřebuješ/chceš vyvíjet jen na něčem up-to-date?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KOLCON: tak se jich normálně zeptej, nejdřív jaký používají tech stack v ostatních oblastech a potom jak myslí že jsou na tom s technickým dluhem..
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GIOMIKY: predplatny do posilovny, navrat k bojovym sportum po 20 letech, nakup novyho naradi, smireni se s podedenyma vlastnostma po tatovi co sem nesnasel
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    KOC256: Jde mi o to že se bavím s jednou firmou o možné spolupráci. No a vypadlo z nich, že Delphi. Tak se snažím najít způsob, jak nenápadně dopředu zjistit, jestli mají 20 let technologický dluh. Nebo jestli to je vlastně ok...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SATAI:
    To naprosto chápu. Ale zahodit to? Pochopil bych že by to buď zkusili oživit a nasadit a nebo to prohlásili za prototyp a napsali znovu s postřehy získanými z první iterace...

    Ale možná mi jen chybí informace o navázání na HW a další věci, tedy by to mohla být třeba jen kapka v moři...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    GIOMIKY: zobecnil bych to na krize. a projevy jsou podle priciny,
    pokud to je prepracovani, tak to bude jak pise CERMI_FOX
    pokud to je z neceho jinyho, tak tezko rict, treba si nekdo najde milenku nebo milence nebo zacne hrat na saxofon :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOC256: ono záleží... Pokud je to z interního systému výrobce postelí, tak je to asi neúměrná námaha. Pokud na tom visí pět bank, tak z toho vypadne životně důležitá informace za pár drobných...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JANFROG: To mi zni jako hodne plytvani prostredky… taky doufam ze tu pak pustis nejake info…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam