• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PRAASHEKDALL·E mini je mrtvé, Dejve, ať žije Craiyon, mage.space, Stable Diffusion atd. - having sex with AI since [date format unknown]
    Having anal sex with AI be like:



    Twitter Weird Dall-E Mini Generations
    https://twitter.com/weirddalle

    AI model generating images from any prompt!

    I Hope This Does Not Exist (spřízněné auditko @ Nyx)

    Lexica - Databáze obrázků vygenerovaných AIčkem Stable Diffusion s prompty a vyhledáváním. Dobrá věc na inspiraci.
    rozbalit záhlaví
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    VOZKA: Jo taky mi přijde, že to mají trénované na 512×512 a pokud přidáš příliš mnoho, tak už si to neví rady a dělá z lidí mutanty :-D A když chci 2:1 poměr stran tak mi přijde že je na jedné straně třeba jít pod 512px.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    To je stále "a photo portrait of adolf hitler in the style of grand hotel budapest, by wes anderson". Ty větší rozlišení kromě toho že víc zdvojují, tak mají zdá se jemnější barvy, plus něco dělá i jiný sampler (to si už nepamatuju).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: a hmyzí šplhání po zdi toho druhého je taky super :)

    a dávej k tomu i ty prompty symtě
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    In other news, vyšla nová optimizace která nadále snižuje náročnost na VRAM. Generuju bez problémů 1024x1024 px na 6 GB, víc mi nedovolí nastavit GUI. To znamená, že lze i generovat víc menších obrázků naráz, což je o kousek rychlejší než je generovat sériově. Mělo by to jít doinstalovat do většiny forků - u mě to funguje bez problémů.

    Šéf Stability AI Emad dělal AMA na Redditu a říkal tam mimo jiné, že očekává že hardwarová náročnost se jim bude dařit dál snižovat, a to rychle. Plus mají hotové další modely s větším rozlišením (1024x1024) či přesnějším "chápáním" textových promptů. Lze teda očekávat že tyhle nové modely (pokud budou taky vypuštěné zdarma) by mohly běžet na tom samém hardwaru.


    Tyhlety zdvojené artefakty u větších obrázků jsou někdy fakt koží.




    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: ta poslední nutí k zamyšlení!
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Adolf Hütler ve stylu Grand Hotelu Budapest a Wese Andersona, vyfocený telefoto čočkou



    MATT
    MATT --- ---
    hejbaci

    Remi on Instagram: "Anemone girl Test Stable warp 0.5.12 from @defileroff 💃 @rissc 🎵 @rimlaurens feat. @nikaleeflang #stablediffusion #aiart #digitalart #trippyart #danceart #visionaryart #ai #generativeart"
    https://www.instagram.com/p/CiSp3OWPf8s/

    Remi (@remi_molettee) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/remi_molettee/
    MATT
    MATT --- ---
    PRAASHEK: prvni dreamstudio a druhy stable diffusion

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    sCaRy









    JORGES
    JORGES --- ---
    stable diffusion - snake plissken in desolate new york, shot from below

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KAMAHL: Hmm, přemýšlím o nové ikonce!:)
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: zapomněls mu ostříhat knírek!
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    This is now a dancing Hitler thread?

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo při googlení jsem narazil na tohle, jenom jsem na to zběžně nahlídl a je tam pěkně popsaný to NKVD NMKD GUI

    You can easily install the image generation AI ``Stable Diffusion'' on Windows for free - GIGAZINE
    https://gigazine.net/gsc_news/en/20220902-nmkd-stable-diffusion-gui-usage/
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    *_a !
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VOZKA: ok, vyzkouším. k_dpm_2 jsem tam napálil čistě náhodně (aby tam bylo něco jiného, než předtím :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    PRAASHEK: Sampler k_dpm_2_a dává unikátní výsledky, ale je z nich nejpomalejší, jestli jsi ho nezkoušel cíleně kvůli tomu, tak doporučuju spíš něco jiného. k_euler a DDIM oba někdy produkují ten 90s kalendář mlžný efekt, ale jsou mnohem rychlejší a fungují docela dobře i s 20 steps.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CABOWITZ: sorry, já jsem rád, že jsem se dostal k funkční win verzi. Linuxu jsem byl vždy jen uctivý BFU :)

    btw ten prompt obsahoval nakonci "black and white photograph", ale očividně si to AI aplikovala i na hitlýrovu garderóbu :) na první zkoušku vtipné výsledky

    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    PRAASHEK: nejaka podobna varianta pro linux ktera funguje out of the box a nepotrebuje delsi python/conda/konfiguracni fu uz existuje, nevite? taky bych to rad zkusil, ale nechci se norit to bazin rady tutorialu z nichz treba nektere uz nejsou aktualni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam