• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Diablo IV
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VIRIK: Mladá approves. Ráno to po patchi na chvíli zapnula a pak radši odjela na čtrnáct dnů na dovolenou :-D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    PSYCHO: já to odinstaloval. Chtěl jsem hrát sorcku. A ty patch notes mi zas přijdou jak hodně hrubým kladivem kované, 50% sem, 50% tam... Nemám v design team důvěru potom.
    A hlavně neřeší nic, na co si hráči stěžovali, naopak, upravují věci které nikdo nechtěl.
    Zkusím to za rok.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    F for Sorc
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak vsechny classy nerfnuty do pekel a tady ticho jo? :D
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SABICZECH: prej budou možná padat nějaký svitky, který udělají zadarmo full reset. Bohužel většinou respec není jen o skillech a paragonu, ale musí se prekopad vybavení
    SABICZECH
    SABICZECH --- ---
    Vzhledem k tomu, kolik stojí respec celýho buildu, tak si v sezóně možná zahraju to samý, ale jinej build :-D. Představa, že utratím 15mio a zjistím, že se mi ta ranget roguna nelíbí mě děsí víc, než představa, že si jí expím od nuly.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: netusim co tam bude, jen vim, ze u d3 mi to kazdou sezonu na par desitek hodin zabavy stacilo.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: vubec nevim, ale co tam tak jako bude? "udelej NM dungeon 100" ci "dokonci 100 NM dungeonu"? zadnej novej gameplay to neprida imho. ja celej ten battle pass beru jako takovej fluff, cosmetic itemy me moc nezajimaj a co jsem koukal na ty opravdu gameplay bonusy, tak jsou dost .. mild. Spis to beru jako dobrej ukolovnicek pro lidi kteri neumi hrat hry kdyz jim nereknes co maj delat.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: budou tam sezonni challenge, ne?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    JULIAN: tak ešte furt mám nejaké classy, čo som moc v live neleveloval, takže možno dám aspoň ten lvl 50 v sezóne a uvidíme.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    CLAVEN: bohužel sezóna vypadá že to bude úplně to stejný, jen tam budou padat nový věci. Takže možná si zahraješ build, kterej teď hrát nešel, ale předpokládám že až se dostaneš na tier 4, pooblikas ancient věci a dáš dohromady základní paragon a nutné aspekty, a oak už zas nebude mít cenu hrát to dál. A bude to o to horší, že teď už jsi to stejné minimálně jednou dělal. Jediný co se změní, tak budou jiný nightmare dungy
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Po tom jak přidsli ten port do dungů, tak mě ty NM dungy bavily chodit, jak ve skupině tak sólo. Cca 80 až 97 jsem dal celkem rychle a v pohodě si myslím. Ale poslední dva levely byly fakt peklo a už mě to nějak nebavilo.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    CLAVEN: Včera jsem dodělal stovku a renowny. Jagged Alliance už mám rozehraný a 3.8. vyjde BG3.
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    CLAVEN: Dik za tip! :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Ja už tiež miesto toho hrám Jagged Alliance 3 :D

    Od toho levelu 85 to už naozaj nemá veľký zmysel, ešte vyskúšam sezónu a uvidíme.
    PETINY
    PETINY --- ---
    tak playtime 50+ hodin a uspesne me to prestalo bavit, uz to placam jen tak ze setrvacnosti. Pockam co battlepass, pak to asi potka stejny osud jako D3.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KID_MCHUTT: o katedrále nemluvím, tu jsem jel někde na 48, takže v levelu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    CLAVEN: ono u toho necra je to hodně o buildu - u prvního (stádečko) jsem to taky nedal, u "warlocka" bez problémů na lvl 65
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    JULIAN: áno, v bete som dal 25 so všetkými classami, v live mám ešte 40 nekro.
    Kamošov, čo hrajú v live nekro a druida som musel ťahať cez capstone dungeony, lebo to jednoducho nedávali na tom istom leveli, kde som to ja dal s WW barbom na prvýkrát bez smrte.

    Je to skill/build issue.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam