• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IORETHNyx typing brigade
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WAMP_ELF: ono to vychází 5kč na jednu, tak možná udělám i rozdávací akci. fundraising je ok, ale předražený zboží neberu, to radši pošlu zelenskýmu rovnou za dobrej pocit, to je zas můj přístup.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    PALEONTOLOG: hele udělej si co chceš ale nechtěl bych ji ani zadarmo tímhle způsobem..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WAMP_ELF: říkal jsem si, že si nechám udělat protestní gaychat brigade a budu to dávat za nákupku :-P
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Bude Gaychat brigade? Myslím mezi samolepkami..
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    IORETH: po mě to chtělo google login..
    IORETH
    IORETH --- ---
    KEB: mělo by stačit otevřít ten link v prohlížeči. Doporučuju Chrome, je nativní. Můžeš zkusit ten incognito mod, jestli to pomůže.
    Kdyby to nešlo, vyplním to za tebe.
    KEB
    KEB --- ---
    IORETH: nehlásí to nic, musím mít aplikaci? Prostě si můžu jen číst a ať klikam kamkoliv nedělá to nic.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    odpoledne mrknu vedle na zahlavi
    IORETH
    IORETH --- ---
    KEB: co ti to hlásí? CHvíli jsem byla debil já a práva měli všichni jen na čtení. Teď už by to mělo být OK
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KEB: divný, i v incognito mode mi to píše bez problémů
    KEB
    KEB --- ---
    Mně to nepíše. Jsem debil nebo to nefunguje?
    IORETH
    IORETH --- ---
    KID_MCHUTT: Fixed, děkuji za spolupráci s testem :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    HONCKA: Myslím, že je to celkem jedno, hlavně ať se to někam pohne :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    IORETH: pořád je read only :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    Tak jo, tady je sdílená tabulka, kde je možné závazně objednávat patche.

    Instrukce:
    - Napište, kolik chcete patchů
    - Napište, kolik chcete nálepek
    - Pokud máte zájem i o eventuální malé nálepky, napište Ano, pokud ne, nechtevolné, nebo napište Ne


    (pardon, tento post nahrazuje ten, co tu byl před minutou, musela jsem opravit odkaz)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Já čekám na ten objednávkový systém co psal RAB1T, jinak možná by to k tomu chtělo ještě připočíst případný poštovný (nevím jestli je to v tom systému)
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ahoj.

    Hele fakt nevím. Prosím nedelejme kroky zpět. Máme tu zapadlé body které řešíme.

    Aktuálně teda někdo to nazývá seznam, někdo formulář.

    Mám z posty dost zájemců a mám je v sheetu.

    Ptal jsem se tu a bohužel tady mi nikdo neodpověděl, kdo se schopny udělat sheet, který postneme vedle (objednávky z posty do nej doplním).

    Další, jak velké ty patche chceme.

    Cena 500/100 je odhlasovaná.

    Pak budeme řešit objednávku a ucet.

    Komu posleme penize doladime.

    Chce se tady k tomu vyjádřit zas 50lidi, nebo se proste pohneme dál?

    :)

    #patch #nyxpatch
    IRA_PALMOVKA
    IRA_PALMOVKA --- ---
    Kvalitního zboží je nedostatek, a s tím co je se nehorázně kšeftuje. ale nedostatek je od začátku války i v českých armyshopech :) přece jen ukrajinek je tu spoustu :) a posílají to tam svým chlapům. navíc z ukrajiny nemůžeš teď nic objednat z žádného zahraničního eshopu, takže já vše kupuju v Praze většinou rovnou na přání a danou velikost a posílám tam, pokud se mi vůbec tady podaří sehnat
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    IRA_PALMOVKA: Daj se u vás rozumně koupit poctivý vojenský kanady nebo pohorky? (To nepíšu protože bych si myslel, že Ukrajina je nějak zaostalá země, ale protože v zemi ve válce může být nějaké zboží nedostatkové, nesehnatelné nebo absurdně předražené.) Myslím, že tohle je přesně ten případ, kdy je lepší poslat prachy a lidi si už za ně svoje boty vyberou...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    IRA_PALMOVKA: když se nám podaří ojet hodně lidí ve frontě na pokladnu, tak si budou moct pořídit třeba kvalitní boty na střídání..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam