• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    RANDOM_NIGHT: za nas, mestske synky se optam, ty zeleny zada maji nektere oznacena proc? na prodej? na peceni? mladata? nadmerna zelenavost vlny? mor??
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Anya Taylor Joy hraje Furiosu v prequelu k Mad Maxovi?!!!

    Ach boze to je nej zprava roku. Estetika hyperkrasy dostane poradny shipment. Diky bohu za polobohyne
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    NAVARA: A jaké byly ty ideály?
    Diskusní fórum, na kterém se nesmí diskutovat?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRISSIE: Mě jen mrzí, že sám nemám poslední dobou vůbec čas na nějaký rozsáhlejší posty, i když mám několik témat v záloze. Ale sem moc rád, že Centrála tak hezky žije díky vám ostatním.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    HOWKING: jako me dost prekvapilo kolik lidi hlasovalo proti. u cyberkotlika bych snahu o potlaceni vznikajici konkurence, nedej buh, reakcniho hnuti, jeste pochopil... ale ty ostatni moc nepobiram. tak at sem proste nelezou ne? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HOWKING: To (ani centrála :) rozhodně není mezi prvními, ty doby ideálů už jsou dávno pryč
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HOWKING: tak snad bude prosperovat stejně dobře jako [Centrála pro rovnoměrnou distribuci mírně zajímavých faktů] vzniknuvší v reakci na moderátorský přístup v [Zjištění]

    :-)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Ono může na NYXu vzniknout duplicitní auditko jako reakce na to, že majitel původního je .....? Tak to ještě není všechno špatně. To mě právě teď potěšilo! :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ERRTU: Šéf dostal tuhle bonboniéru, ale obří, a dal nám ji v plen. Ty pralinky jsou fakt nádherný, některý vypadaj jako polodrahokamy, jiný jako planetky. Ale chuť je taková... zajímavá. Některý vůbec nejsou sladký, jiný jsou divně kyselý. Ráda experimentuju a běžný sladkosti jsou na mě moc sladký, ale tady to bylo hodně extrémní. Ale rozhodně nelituju ochutnávání, byl to velmi zábavnej zážitek:-)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    KARLOSK: tu jsem jednu ochutnával letos, je to dost dobrý (mléčná mučenka vypadající jako zeměkoule)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    KARLOSK: to bych snad az skoda snist a jen bych se na to vystaveny koukal :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Cesko. Zeme pribehu. Jako fakt to tady mam rad, ale uz bychom se mohli v roce 2023 posunout dal nez nekam na uroven Ugandy :D

    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Jo a objevil jsem tyhle luxusně vypadající pralinky... Objednáno. Mám rád když můžu podpořit šikovný český ruce. A pána to asi fakt baví!
    Určitě někoho potěší a pobaví. Já sladký nežeru :D
    Jakub Vobořil Chocolatier
    https://www.jakubvoboril.cz/

    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    Konečně! Doufám, že to tak zdraží sdílené koloběžky až se to tu nevyplatí provozovat a zmizí.
    Poslanci rozšířili okruh vozidel, za něž budou lidé platit povinné ručení
    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-zakon-o-pojisteni-odpovednosti-z-provozu-vozidla-lex-ukrajina.A231201_055423_domaci_kop
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Kolega: "je ok ze si to dostala, i kdyz delayed"
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HEJSEK23: no dyť, žádnej afektovanej narážecí tón hlasu neslyším
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PALEONTOLOG: on někde s_t tvrdí že to zpochybňuje?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STARE_CASY: ale ona to nezpochybňuje, ona se ptá, kde na to přišel :-)))
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MLIKARNA: zeleny charles is the new modry mauricius? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam