• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MULTICAT: och :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Retrospektiva Morandiho v Miláně! A já na něj půjdu. Pokud najdu čas. Sen.

    Děkuji tati a mami! <3
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    JOPS: Potěšilo mě, že sem to dal! :-) Ale teda nepochybně v tom hraje roli, že jediný moje "fitness" jsou kruháče s TRX, kde se jede furt na střed těla, dá se to vytrénovat a je to něco jinýho, než klasický posilování. Ale když sem byl poprvé na TRX, tak jsem právě čuměl na ty 40+ milfky, co neměly figuru jako tady slečna, ale dávaly to podobně a my borci sme tam upocený funěli :-)

    nicméně tady jede advanced věci, kterýma si člověk bez posílenýho středu může odrasit bedra
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    Marek svým ratatouille s lososem 😍🤤
    Marka do každé rodiny! 😉
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Kolegyně mi v práci promlouvají do duše.
    K1: Nemůžeš na šéfovou používat ty svoje vtipy. Jak není Češka, tak je jí tenhle humor cizí.
    K2: Vždycky byla komisní a jak ji povýšili, tak si teď hlídá, jestli jí něco nepodrývá autoritu. Mohlo by ti to škodit.
    Já přikyvuju, mají pravdu. Mýho tátu vtípky podobnýho ražení stály místo B-1 v Makru, takže vím, že to tak chodí. Ještě kolegyně prosím, aby mě koply pod stolem, nebo mi skočily do řeči, když se jim bude zdát, že se k něčemu takovému chystám. Asi za dvě minuty vchází šéfová.
    Š: Holky, odcházím dřív, manželovi se něco udělalo na hlavě, tak ho vezu k doktorovi.
    K1: Ježiš, co se mu tam udělalo?
    Š: Vyrostly mu tam takový... takový...
    Já: Parohy?

    Není mi pomoci.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MICHELLEDANIELS: Nejdřív jsem četla, že rád jedl konzervy, a vůbec mi to nepřišlo divné. Ovšem energetický kaplan, to je ještě jiné kafe :D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Asi už by bylo záhodno pro lidi s barevnýma čtverečkama udělat extra klub. :)
    Connections
    Puzzle #187
    🟩🟩🟩🟩
    🟦🟪🟨🟪
    🟦🟦🟦🟦
    🟪🟪🟪🟪
    🟨🟨🟨🟨
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ERRTU: jednomu vězeňskému kaplanovi jsem spravovala portfolio :D Jeden z mych nejoblíbenějších klientů. Měl rad klasický zahraniční rock, rad jezdil na konzerty a vzdy jsme si dobře popovídali. :) Na kaplana mi prisel takovy moc energeticky, temperamentní - jiny, nez bych si kaplana představovala :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MICHELLEDANIELS: pobavilo me ze vezensky kaplan je husita :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nastává konec roku, sem tam asi přiletí nějaká "pohlednice" od kolegů v práci, jak se máme rádi a jak jsme si byli celý rok oporou. Teď mi přišla jedna od kolegy, se kterým se mi dobře pracuje, tak mě to až nemístně potěšilo.
    Zmetek mě předběhl, mám v plánu tohle korporátní plácání se po zádech praktikovat koncem příštího týdne.
    SM3
    SM3 --- ---
    Zlatý český ručičky :))
    „Nic pro slabé povahy.“ Video ukazuje, jak drony z Česka likvidují Rusy - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/vizim-drony-ukrajina-rusko-cesko.A231215_115846_zahranicni_aha
    CROSS
    CROSS --- ---
    Pobavil smalltalk se sekuriťákem, co u mě hledal výbušniny na letišti v Bukurešti.
    — Odkud jste?
    — Z Český republiky
    — Česká republika! Tam znám jenom Dobříš.

    Asi spisovatel.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Asi nemůžu říct, že vyloženě potěšilo nebo pobavilo, ale zajímavý koncept kalendáře vězeňské služby...

    VIDA
    VIDA --- ---
    ATUARFIK: V tomto ohledu mě ve středu pobavilo, že proces odbavení na poště nejvíce urychlili lidé, kteří nevydrželi čekat. CzechPoint v Praze v Jindřišské. Otevřeny tři z osmi CzechPointích přepážek. Přede mnou 27 čísel. A ono to u téhle služby docela trvá. Jeden pár tam byl 25 minut.
    Nejsem žádný amatér, takže jsem s sebou měla dostatek tekutin, potravu na dva dny a spacák. A protože slabší kusy odpadly, přišla jsem na řadu po krásných 76 minutách.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: Nejdřív jsem četla I wish I HAD an angel a trošku mě zmátli ti Kelly Family :D... ale říkala jsem si, že by z toho muž úplně infarktovat nemusel, pokud není nějaký hodně těžký pozér...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vždycky takhle před Vánoci dostanu chuť zavýt si "I wish I were an angel". Tak to pustím na YT a syn (3 roky), zmaten hřívama členů Kelly Familly prohlásí: "Jé, heavy metal!" a muž metalák dostane málem infarkt :-D
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    vždycky když parkujem na chodově si vzpomenu na tohle :-D každodenní realita

    Banjo Band Ivana Mládka: Koukejte Vycouvat [1978]
    https://www.youtube.com/watch?v=WxQyLRRAWk4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam