• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NELLAS: ale já jich mám 50 dohromady 😎 (za včerejšek 11ks) abych dohnal tebe, tak bych potřeboval za těch deset let cca. 60ks denně?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: Tímhle tempem mě tak do deseti let doženeš a předeženeš :D
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HONIbod23: 50! Wheee, dneska to šlo
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    TRISSIE: Dříve jsem myslel, že to souvisí s pohlavím, ale od doby, kdy žiji s dětmi sám, jsem si postupně tuto magickou SCHOPNOST osvojil. Je to jedna z mých nejúžasnějších schopností (ano jsem neskromně pyšný, že vím, kde má mobil který člen rodiny, nebo, kde by mohl být, stejně tak jako tablety, knížky, peněženky, naprosto vše, co je v lednici, mrazáku a spíži).
    Jestli jsem kvůli tomu ztratil část mužnosti, stejně to stálo za to!

    Ale přivrtat obraz, pokácet i zasadit strom umím také :-)
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    V metru sedela holka s tema nejkrasnejsima vlasama, co jsem kdy videla. Tak jsem ji to rekla a odstartovala tim 10 minut roztomile konverzace. To vam bylo tak prima! Jo a pry vypadam jako Hanna Montana! (po tricitce).
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Video od švagrový. Ona je tak božský trhlá! Jsem zvědavá, jak to dopadne, až se jednou potkáme :-D
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Ze se dnes podařilo víc než jsem čekala, to je příjemné :) povedl se i skvělý oběd na zítra :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Pobavily mě tyhle dva šroubky, které jsem vytáhl ze starého psacího stolu, když jsem ho likvidoval:

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HNILOB: Jen nezabloudit mezi nazi gramma, tam by byla konkurence větší :)
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    NELLAS: grandma grammar nazi? :D díra na karibském zapadlém trhu!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HNILOB: To by mohl být pěkný plán na penzi.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    NELLAS: korektorka textu v zapadlém karibském bordelu :D

    No offence!
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    DRABICZ: Myslim že jsi hledal spíš slovo paranoia a ne schizofrenie.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    KOPRETKA: vrták přijde, ale pila a kladivo mu kde od ruky. Dostal set od Bořka stavitele ale bylo to plastový, to neplatí. Tak má svoje kladívko a na dvorku dostane kus dřeva a realizuje se ;)

    MMORT7: stačí být schizofrenií a umět improvizovat. Všude se dá přespat a všechno se dá sníst - u obojího tedy minimálně alespoň jednou :)
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    DRABICZ: Gratuluji v přípravě na potencionální post-apokalyptický svět. Nedej bože aby nenastal.
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Vcerejsi krasny odpoledne!:*
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: za me vyhozeny penize i pri 80% z ceny dolu diky Slevomatu, ale je fakt, ze u tech konicku to clovek vnima jinak no..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Až se někdy vydám do zapadlého karibského bordelu, třeba změním názor :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: no jak myslis, ale dulezity predpoklad zlepsovani a rozvoje je konkurence, jak si uvedomil uz C. Darwin, A. Smith a taky jakykoliv navstevnik zapadleho karibskeho pristavniho bordelu:))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAR4NT: Nevyvíjím, je to můj koníček, nebudu si do něj tahat konkurenci :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam