• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Ze zprvu nadrizene se stava podrizena. Jsem trochu nervozni, sesazene vceli kralovny byvaji nebezpecne. Zacnu do prace nosit fenistil, asi :-) a zalohu dat s sebou domu na flashce.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Od rana zamracene, ale chvilu pred pohrebom mojej drahej vyslo slnko. Tak ako na ocovom.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Vodojem pro sexuálně frustrované vinohradníky ...

    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    Ráno mne potěšila BERRUNA a v zápětí, dneska jsem nespěchal, jsem vkládal dvojku do školky, ve dveřích se míjím se sportovní maminkou (pracovní název, ani nevím, jak se jmenuje její dítě) a byl jsem tam sám. Dvojka byla hrozně nadšená, já taky, měl jsem moře času, a tak jsme blbli (průpovídky a legrácky když se měnily kalhoty na ven za kalhoty do školky, papučky, plyšáček, pitíčko atd.) tak jsme se objali, zamávali si - zkrátka nic, co bych nedělal každé ráno. Jakmile dvojka vklouzla do třídy, otočím se a tam stojí dvě rozjihlé maminky s něžným výrazem "jééé". Dneska jsme šli později než obvykle, takže ty maminky neznám (a to ani ze školkových akcí), ale hodně mne to pobavilo :D
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Je jedno čo, jak, kedy a či. Vždy je to zle.

    Kedysi ma to štvalo, teraz sa na tom už len bavím. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Nastříhala jsem na dětský tepláky a večer to sešiju. Šití mě dost baví a poslední dobou na něj nebylo dost času. Je to tak strašně uklidňující činnost. Teda kromě lepení střihu, ale ten už jsem měla slepenej, takže pohodička. Taková blbost a jak to člověku zpříjemní den.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TRIX_XIRT
    TRIX_XIRT --- ---
    Galerie v telefonu sdružuje fotky do příběhů s názvy např.:
    Obloha je limit,
    Jasná obloha a krásné výhledy,
    Jasně modrá obloha,
    Velká modrá obloha,
    Modrá obloha v měsíci říjen,
    Kočičí mňoukání (s fotky vlkodavů).
    BEARDY
    BEARDY --- ---
    Pobavilo, velice.
    <
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    RAINBOF: pojď k nám: [Duolingo]
    máme sušenky a nekonečné množství duolingo perel! :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Duolingo perlí

    Screenshot-2024-04-15-23-28-01-883-com-duolingo
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SADY: Jestli jsi tam dostal natrvalo, tak to muselo stát za to - takové jsou vzácné.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SADY: Za attention whore ses tu ty a kdyz me zminis v nejaky tvy vylhany picovine o banu, tak se nediv, ze se ozvu. Nevim kde bych obhajoval ze Landa neni nacek. To si me mozna s nekym pletes, ale klidne reknu, ze pred ctyriceti lety mozna byl vlasteneckej nacek. Poslednich 30 let urcite ne, stejne jako Matasek. Jestli mas nicmene problem, ze ti Navara dal za neco ban, tak se obrat na Navaru a me do toho tahat nemusis. Ja nemam potrebu ani duvod rikat Navarovi aby dal nekomu nekde ban. Je mi ctyricet. Ne dvanact. I ty "fellaky" jsem si musel vygooglit. Peace :).
    SADY
    SADY --- ---
    KOUDY: to je skvely, jak jsou ty attention whores na cuflik, jen me to napadlo zkusit a hned to zabralo :))))

    jsem te tam kamo akorat trosku vypicoval, protoze jsem po tvoji kulturni neznalosti (jaks obhajoval landu, ze neni nacek) uz ani necekal, ze mas o necem prehled a takhle vytasis sarkasmus... nu coz, od tvejch fellaku jsem dostal zaporaky a ban netusim zac... ted jsem po mesicich stravenych na slunicku a mimo pragl kamo zavital na nyx, kouknu do nasere a vidim, ze porad nemuzu prispivat... toz pobavilo me to a podelil jsem se... a to take pobavilo! :))) nyx je nejakej vylepsenej, snazi se me bavit...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BOBESH: no vida! plyn dokonce 22k! to me tesi, po tech x letech, kdy sem dycky tak sestku doplacel. jen me mrzi, ze se nemuzu pochlubit mamince, jakej sem sikovnej a ona me uz nikdy nepochvali ;(
    predtim mamanek, ted uplakanek...ty ve to si tu holku fakt nikdy nenajdu! :))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    dokonalý dort neexi....

    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Som to s tym chodim cez vikend trochu prepiskla. Ale pobavilo ma, ze hned jak bola moznost, tak telo prevzalo kontrolu a postaralo sa o par hodin spanku. A o vacsie prebratie sa postaral az teraz uz fest hladny zaludok. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam