• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Tak mi právě volali ze ZŠ kam jsem hlásila syna, že se uvolnilo místo a jestli ho chceme. No jasně že ho chceme!!!

    A jelikož nás nevzali ani do spádové školy a mladej fakt chtěl, protože je matematická a umí vařit bezlepkovou stravu, tak jsem prostě nadšená.
    Obě děti se dostaly na školu kam chtěly, ještě v tomhle přeplněným roce, to je snad zázrak!!!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Když je tu všude tolik hokeje, tak to rozředím svou dva roky starou vzpomínkou - pobavilo totiž znovu:

    "Chlapec ve vlaku se mě zeptal, jestli si myslím, že morčacie sušené maso opravdu obsahuje morčata. Že prý by ho určitě přešla chuť.
    Chvilku jsem přemýšlela, že mu tu domněnku potvrdím, ale asi bych nezvládla udržet vážnou tvář."
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    chudak! :D

    Jakub Voracek
    @jachobe
    Vcera jsem bohuzel ve svem tweetu udelal chybu. Seznam Zpravy jako zpravodajsky web nemají s nazorem pana Soustala nic spolecneho. Jeho nazor byl zverejneny na blogu Seznam Medium.

    Seznam.cz
    @seznam_cz
    Děkujeme, pane Voráčku, za upřesnění. Přejeme českému hokeji mnoho dalších úspěchů a celému týmu nerušené oslavy 🍾Za http://seznam.cz/ Aneta
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ENDER: nepral! ale jen ten pan Soustal! :))



    ale o to ani neslo. spis o to, co rekl J.V. predtim a jak to ted potvrdil .)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ENDER: asi mel pan Soustal drzou otazku na naky tiskovce. No, tak ted to ma!:))
    ENDER
    ENDER --- ---
    BOBESH: Co mu udelal seznam? :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Voracek v nejakym rozhovoru:

    Jsi v něčem, z tvého pohledu, boomer?

    JV: Úplně ve všem. Nemám sociální sítě, pouze twitter, kam přidám třeba jeden příspěvek za dva měsíce, a to ještě, když mám v sobě šest kousků – takové to, co ti leží na srdci, ale většinou to neřekneš, tam vyplave.

    a dneska na twitteru :D

    Jakub Voracek
    @jachobe
    Pane Soustal seznamzpravy jdete do prdele a posílám pozdrav!!

    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    Zlato :]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ARGANNAH: to je náš habešák :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MAR_TINA: Jako schodiště fajn, ale ta překrásná příšera na něm! :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON
    FINSON --- ---
    Žena šla vzbudit synka, jestli se chce podívat na konec hokejového finále.
    "Jsem krásný", prohlásil synek a pokračoval ve spaní.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MAR_TINA: krásná ruční práce!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERRUNA: jsou spočítané tak, aby zabraly právě tak málo místa, kolik tam bylo při přístavbě domu, a dělané na místě ručně. Kovová konstrukce, bednění a do toho beton nošený v kýblích. Je tam malá dírka, kde beton došel, a kvůli dvou deci nechtěli míchat další.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MAR_TINA: no právě! Slušel by jim bezbarvý lak <3 jsou krásné! Nová láska, moc dekuji za foto!!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERRUNA: právěže tvrdě odolávám všem návrhům na nátěr nebo (drahý a zbytečný) povrch. Struktura starého betonu a vrstev lepidla po strženém lině mi přijde super. Jako z Tarkovského Zrcadla. Jednou bych je trochu obrousila a natřela ochranným bezbarvým nátěrem na beton, jen musím otestovat klouzavost.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MAR_TINA: dokonalé! Plánuješ nějakou barvu?
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Od rána slyším podivně blízko v obýváku ptačí cvrlikání. Přičítám to mizernému spánku, vyčerpání z neustávajícího kašle.
    Nakonec však zkoumám, odkud pípání jde a je to z komína.
    Mám silnou ornitofobii. Jako skutečně bych radši pohladil lva, bezdomovce nebo Zemana, než sáhnul na opeřence.

    Nedá mi to a sundám roury od kamen, rozpadnou se mi od sebe ještě v obýváku a stejně to k ničemu není. Nakonec jsem si nechal poradit na záchranné stanici, jak postupovat a ukecal souseda, který to okřídlené "monstrum" opatrně vytháhnul revizními dvířky.

    Jsem rád, že jsem překonal svůj děs a nenechal tam toho nebožáka, jsem rád, za hodného souseda a za velmi milé pracovníky ornitologické společnosti a záchranné stanice. Přikládám foto, toho obřího ptáka.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam