• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    NEI
    NEI --- ---
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    OCTOPUSS: dneska bych snědla i koťátko
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PIKKMA: Pokaždý když sníš maso, Alesh zabije koťátko!
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Po týdnu jim maso, oooou to je nádhera!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Zaměstnavatel nám poskytnul zdarma nějaké lehké občerstvení včetně minerálek a limo.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Z_RYBY_KOST: huh, co ty tady!?! Ta ryba nemela mit kosti
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Perseidy.
    A že stačí vyjít ven na terasu nebo zahradu a koukat se. Máme tu libovou tmu (do tak moc velký řitě jsme se odstěhovali...)
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    Tímto momentem skončila moje letošní single parent epizoda. Prežili jsme.

    Nekonečnou slávu rodičům, kteří jsou na to sami pořád a dávají to, já bych teď zvládnul max pár dní v tichu brblajících termálních pramenů.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Potěšil mne celý víkend, kdy jsme v pátek dokázali dostat ty mé kluky na kolo. Pak návštěva, grilování a skutečně senzační večer, kdy se skvěle bavili velcí i malí.
    Další den pak na historickém Točníku. Těší mne, že je to pořád baví. Celou dobu trpělivá, pečující a milá Ona.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    NELLAS:
    Máti: sněz tu rybu, nemá kosti.
    Ryba:

    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Pobavilo, že zlé božstvo z Pathfinderu 2e je ve skutečnosti mnohem progresivnější než drtvivá většina "hodných" konzervativců.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MICHELLEDANIELS: Z ukončení.

    x.com
    https://x.com/GyllKing/status/1822730453754708284

    The Olympic Mosquito welcomes the Greek silverfish, who hangs her washing on Death's own clothesline. Thank God for subtitles or I'd have no idea what's going on.

    #ClosingCeremony
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    předpokládám, že scena ze zahájení? :))

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Letěli tak rychle, že se posouvali do červené? :o
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    ADELHAIDA: děkuju! Já uvažovala podobně, ale zmatlo mě, že zběžné gugleni mi jiřičky ukázalo s bílým bříškem, který jsem na onom hejnu (pravda, v podvečer) neidentifikovala.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: Taky mě napadly jiřičky.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    DEADSLUT: Nejspíš jiřičky, nebo možná ještě břehule, ale ty jsou u nás dost vzácný. A bílý peří při pohledu zblízka moc ptáků nemá:-)
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    Včerejší koupání při západu slunce (u kempu Bůček před občerstvením U termita, kde maj dobrej po-sportovní smažák), kdy jsem plavala s obřím hejnem něčeho-jako-vlaštovky krouživším těsně nad hladinou. Určitě stovka ptáků, co mě málem trefili do hlavy (a žádný neposral, dvojí radost :D). Jen teda nevím, co to bylo, na vlaštovky krátký ocas, bříško mi přišlo spíš do růžova/béžova.... A ten přechodník mám asi taky blbě, tak prosím místní lingvisty i ornitology o případnou korekci :))
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    Finská komedie Heavy Trip bude mít pokračování, první trailer je venku! | Spark Rock Magazine
    https://www.spark-rockmagazine.cz/finska-komedie-heavy-trip-bude-mit-pokracovani-prvni-trailer-je-venku
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Dnes při večeři na terase jsme nejprve zaslechli takové rychlé ťukání a pak jsme je i uviděli. Čápi. Kroužili nad poli a někde za remízkem měli sněm a klapali jak diví. Krásný pohled i poslech.
    A ještě mě moc těší, že na terasu k petuniím často léta dlouhozobka, český skorokolibřík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam