V sobotu jsem absolvoval prvni letosni vyjizdku na motorce - krasnejch 17 stupnu, modry nebe, muj "kontrolni okruh" kolem baraku krasnou krajinou. V nedeli jsme vyjeli s mym synem a jeho pritelkyni - tri motorky uz v podstate tvorej motorkarskej gang - smerem na Gurnigel, krasnou kopcovitou krajinou Emmentalu. Pocasi taky fajn, ale cim vejs clovek na ty kopce vyjel, tim vic byl vdecnej za teplou vlozku v bunde. Tam nahore krajina o fenomenu jaro zatim moc neslysela, uz se tesim az dorazi i tam a zacnou byt vsude citit ty jarni vune.