úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
Update 22.10.
To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.
Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
rozbalit záhlaví
ELSINOR
---
---
22:28:03 15.7.2025
1 odpověď
+5
CLAVEN
: To bych potřebovala celou smečku ale. :)
CLAVEN
---
---
22:13:19 15.7.2025
1 odpověď
+10
Pobavilo, ale škoda, že to nie je reálny produkt
KOPRETKA
---
---
21:50:37 15.7.2025
+7
Dnešek..
Měla jsem tu sloh, co mě dnes vše potkalo, ale bylo to hodně dlouhé..
Prostě to....., všechno dobře dopadlo!
SIR_PROMOE
---
---
20:49:26 15.7.2025
+3
KURE
---
---
15:22:07 15.7.2025
+3
prší hurá :)
DIGITALIS
---
---
12:20:23 15.7.2025
+2
Zajistila jsem pro dítě další tábor, cool!
NOFNAK
---
---
11:17:12 15.7.2025
+11
Kytičky a bylinky, které před chvílí zasadila do záhonku navzdory tomu, že musí ujíždět na druhou stranu kraje. Konečně ty záhonky vypadají jako bylinkové, jaké mají bylinkářky u chaloupky.
INSEQUI
---
---
10:17:15 15.7.2025
+1
KOUDY
: A jako první Airwolf, výborně.
HONZA09
---
---
10:15:57 15.7.2025
+8
KOUDY
---
---
10:00:18 15.7.2025
1 odpověď
+2
1 HOUR EPIC Theme Song Mashup Collection 2024
https://www.youtube.com/watch?v=xB78jcPmRug&list=RDxB78jcPmRug&start_radio=1
OCTOPUSS
---
---
22:22:58 14.7.2025
±0
Exercise Scientist Critiques The Kardashians Hollywood Workouts
https://www.youtube.com/watch?v=BRo6Jr9Cf8Y
Rozpustil se mi mozek, ale Dr. Mike má 11 bodů z deseti. Ale asi se mu taky rozpustil mozek.
LUCIASHECK
---
---
21:27:07 14.7.2025
+3
Privezla jsem si za 6.50 € dve velky Freia cokolady.
POZITRON
---
---
16:38:59 14.7.2025
+12
"Kolo tady pro slecnu". Omg, tak dneska, dneska je to asi naposledy. Lol, ve 41 letech, po 3 detech. :))
Haha, jeste jednou, "pro slecnu", nepreslechla jsem se, ROFL :))
SIR_PROMOE
---
---
16:20:31 14.7.2025
+19
FIONOR
---
---
12:26:43 14.7.2025
+16
Earthstar Fingus (houba Hvězdovka)
ERVIN
---
---
12:18:40 14.7.2025
+5
Daří se mi, takže jsem si mohl pořídit na chatu nový elektrický bojler Dražice. Juch! Konečně už žádný sakrování s karmou a bombou.
SALVATOR
---
---
11:51:48 14.7.2025
+9
PESTRYPAPOUSEK
: To je tak strašně židovsko-matkovský téma :D
PESTRYPAPOUSEK
---
---
10:07:04 14.7.2025
1 odpověď
+13
náhodně jsem dnes narazila na Der Šenster Gob. A tahle píseň mne teda (tématem i provedením) moc potěšila.
"A jewish song about a boy who wants to fly like a bird, but his mother puts a million clothes on him so he doesn't catch a cold, and he can't take off under the weight..."
Der Šenster Gob & Lea Kalisch – Oyfn Veg Shteyt a Boym (LIVE)
https://www.youtube.com/watch?v=pKyMrFCeyZU
DIGITALIS
---
---
21:10:53 13.7.2025
+1
Měla jsem to potěšení účastnit se závěrečné párty týhle party a bylo to až neskutečně zábavné. Až doma jsem začala zjišťovat, o co vlastně šlo a je to ještě zábavnější podnik, než se na první pohled zdálo...
Mongol Rally - The Adventurists
https://www.theadventurists.com/mongol-rally/
TRISSIE
---
---
19:15:21 13.7.2025
+13
Zdálo se mi, že jsem Jack Sparrow a mám Nobelovu cenu za akrobacii :-)
DRAGON
---
---
17:28:33 13.7.2025
NAVARA
: ano, vyznělo to tak trochu. Navíc, většina lidí (tím spíš lidé, co nejedou freediving) než se dostanou k problému s CO², tak je dávno dostanou úplně jiný věci :) Lidské tělo má zrovna v tomhle obří vůli, je to v hlavě.
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam