BACCARA: soucítím! já si letos pořídila otřes mozku při stavění stanu.
(nejsem úplně nemožná, nešlo o fesťákový áčko, ale velkej party stan a couvala jsem s plachtou přes konstrukci, akorát že zbytek party byl moc rychlej a příčný tyče jinde, než jsem myslela, takže jsem to vzala jak prkno dozadu na hlavu - no ale efektové byli mnozí, to zas jo)