NEI: vidis to, a ja myslela, ze "srat na všechno" je podstata holubu.
Nedavno jsem se i zamotala do diskuze, kdy nekdo oznacil čechy za národ holubčí povahy a taky jsem se ptala, jestli tim mysli, ze na vse serou, on že myslel spíš mírumilovné povahy :))