• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    KROPUCHA
    KROPUCHA --- ---
    MARASAN: Ta ale zrovna neni moc veselá!
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KROPUCHA: muj favorit

    Drill Sergeant DePalo X The Kiffness - I Left My Home (Live Looping Cadence Remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=n8q0Kd3AkO0
    KROPUCHA
    KROPUCHA --- ---
    The Kiffness

    Dneska místo práce celej den koukám na ty jeho klipy a s každým se směju víc a víc, to jsem přesně potřebovala :)

    Například

    The Kiffness - Eating the Cats ft. Donald Trump (Debate Remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=3BrCvZmSnKA
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ERRTU: Neřekla bych, že to dělají schválně. Každý máme nějaký přízvuk a zbavit se ho nemusí být vůbec možné (a i když to trošku jde, vůbec to není lehké).
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    francouzi. oni si proste nemuzou ten akcent odpustit i kdyz mluvi anglicky.
    castecne dostavam zachvaty nepricetnosti a zachvaty smichu. peklo na zemi, tenhle meeting bude narocny na preziti...
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tesi me, ze od patku do uterka, pres ty nejvetsi hice budu pekne na horach. Nejdriv Rokytnice, potom Janske lazne.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Russia invades, USA intervenes and Israel “crossed into”.
    Russia tortures, USA enhance interrogate.
    ENDER
    ENDER --- ---
    ANTICLOVEK: Jsem OSVC prodejna stetka :)

    Nove budu teda zamestnanec...
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    ENDER: pasák?
    OLIII
    OLIII --- ---
    Jak jsem si pěkně na načasovala dovolenou.. 13°C poď mi!
    RUTHER
    RUTHER --- ---
    ENDER: A máš už kam jít?
    ENDER
    ENDER --- ---
    Tak jsem dal vypoved a dost me potesili kolegove, sef i muj pasak... Kdyz jsem jim rekl duvody, nikdo nemel co dodat a jen mi prejou uspechy a hrozi se budoucnosti beze me..
    MELDA
    MELDA --- ---
    KARLOSK: No, koukam, ze jsi taky dosti kratkozraky, kdyz vsechny fotbalisty mas za simulanty a lidi co sleduji a fandi fotbalu, tak mas za chude na duchu. Myslim si, ze dal netreba cokoliv vysvetlovat.

    Snad mozna ti doporucim se podivat treba na tohle 🤦‍♂️

    Neslýchané – Spojené království: Vinnie Jones (2026) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/1840422-neslychane-spojene-kralovstvi-vinnie-jones/prehled/
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Ten pocit, kdyz je vysetreni negativni. Ten me tesi vzdycky :)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ERRTU: Tak tak. Jak chtel Macinka tu extremni kohabitaci a vstupovani do ucebnic politologie, tak ja myslim ze se mu dari :-)
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    MELDA: Protože dobrovolně sledujou 22 brečících simulantů?
    MELDA
    MELDA --- ---
    KARLOSK: A co maji simulanti spolecnyho s tim, ze oznacujes lidi co sleduji nebo fandi fotbalu chude na duchu??
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    PAN_SPRCHA: Tak retardů jako je on tam je spousty. On se zase někdo najde.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KARLOSK: mohl udělat ještě hromadu škody ANO
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    MELDA: Nemám rád simulanty, no...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam