• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!

    Update 22.10.

    To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.

    Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
    rozbalit záhlaví
    ELIZABETPACKARD
    ELIZABETPACKARD --- ---
    DRABICZ: to jsem já :)
    XARGH
    XARGH --- ---
    DRABICZ: a Zikmund (nejlepe Opraski verze) :)
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    OVERWATCH: chybí tam liška bipolární!
    LISKAAUDREY
    LISKAAUDREY --- ---
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    baví mě, co si o sobě myslí tenhle duševní mrzák

    HUGH_BOYLAN 10:31:00 26.6.2026-8
    SEJDA: Dělal jsem to jen pro komparaci s tou předešlou mapou, nikoliv empiricky. A o mojí duševní a rozumové úrovni nemluv, protože tě ve všech oborech strčím do kapsy a zesměšním tě jako malého fakana
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ale jinak mě potěšilo, že se nám vylíhly jiřičky :-)
    ti ptáci strašně řvou a někdy dost nasviní, ale fakt mě těší, že naše zahrada, i když nijak velká, je ostrůvkem biodiverzity mezi tújema s trávníkem, a máme tu spoustu vracejících se hnízdících párů - jiřičky, hrdličky, kosy, červenky, sýkorky, vrabčáky...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    OCTOPUSS: drží rozhodně líp než moje devítiletá dcera, když jí jdu mejt vlasy :-)
    NEI
    NEI --- ---
    Během posledních dvou dní mi řekl jeden pan důchodce v nemocnici Motol že jsem fešanda a že na mě bude myslet a bráškův kamarád s Downovým syndromem, že jsem hezká a že chce se mnou selfíčko.
    ☺️
    VELCORO
    VELCORO --- ---
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    KAKIHARA: Jsem zvědavej jak dopadne pedoknír v Hronově :D
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    “Já se omlouvám, že vás to pohoršuje, ale prosím, nechejte mě říct tři věty, já počkám,“ pokračoval v přemlouvání Macinka.

    Dav lidí na Macinku mezitím řval „v ypadni“.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Praha..mesto mest :D

    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    _
    XARGH
    XARGH --- ---
    OCTOPUSS: jak mu jde z toho drbani tlama sejdrem :)

    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    TAPÍŘÍ KOUPÁNÍ / Tapir enjoying his bath
    https://www.youtube.com/watch?v=62787aI1vng
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Ze mi ty prachy vratili, i kdyz nemuseli.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    KAFKAvTOKIU on X: "Pan ministr asi zapomněl, že udavači mají chodit kanaláma. https://t.co/rlGHZ6sdAx" / X
    https://x.com/i/status/2070678603650732090
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    HRAFNAIN: pozdravil jsem je rukou kolmo před hrudnikem, a roztali, úsměv, a radost, ze uměj ppzdravit

    stačí ten pohled, pokyvnuti, vzájemná úcta, radost
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    okolojdouci kluci, asi filipinci, nebo indove, já už ztrácím multikulti přehled,
    a dělaj na mě:

    "brmdrbrmdrmbrmdrn""

    no když mně to docvaklo, bylo to jasný

    "dobrý den"
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    XARGH
    XARGH --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GIRAFFKA: tyjo a zrovna moc hezka barva :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam