• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    F1GURK4Sport a cvičení - podpořme se navzájem
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Fitko bylo a k tomu 8.5km chůze po okolí. Kotník dobrý. Neběhám, jen svižně chodím.

    ESMOKE
    ESMOKE --- ---
    KIA
    KIA --- ---
    F1GURK4: Pecka!

    Pro mě začíná byt takový safe space jóga. Tam opravdu nikdo nekouká, jak a co dělám. Maximálně mne opraví :)
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    KUBAN88: Dnes jsem byl po dlouhé době (mnoho let) cvičit, takže zatím jen zlehka. Už jsem tam došel, tak už to zvládnu. Ten první krok bývá nejtěžší 😁.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    F1GURK4: spíše zkoušej 6 x 20 a s výrazně menšími váhy

    já se dal taky na cvičení, protože běh mě nebaví (ale stejně ho musím zařadit koncem měsíce), bohžel jsme si udělal ted na florbale výron kotníku (ejhle), včera jsem si dal na přehradě plavání v ledové vodě a pomáhá to

    a posilky jestli se bojíš, tak zkus najít třeba nějakou veřejnou venkovní, tam chodím já (plus ještě do firemní v práci) a to je v pohodě, do nějakého BBC fitness by se mi taky nechtělo
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    VESTIGIA: Děkuji, až budu mít kotník v klidu určitě zkusím balanční cviky 👍. Ve fitku jsem dal 5 cviků po 3x15, pamatuju si ještě tu bolest, kdy jsem byl cvičit úplně poprvé a následují dny to bylo peklo.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    F1GURK4: jsi skvělej. Jen pozor, ať to nepřepálíš. A k tomu fitku, hodně lidí se tam bojí jít. Mají pocit, že na ně každý čumí a posuzuje jejich formu. Takže to, žes to nakonec dal, je super. I já se tam občas bojím a to jsem trenérka :-)
    Btw, na kotník je super plavání. I na celkovou regeneraci. Tak třeba budeš mít další tip na cvičení. A ve fitku třeba zkus BOSU podložku a vůbec balanční cviky.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Update: ve středu ráno jsem blbě došlápl a zvrknul jsem si kotník. Takže teď neběhám. Včera jsem si dal jsem jednu sestavu jógy, kterou cvičím už asi 2 měsíce, takže bez pohybu nejsem. Dnes jsem šel po mnoha letech do fitka. Dřív jsem cvičil docela dost a bylo to i na mně vidět. Pak jsem nějak přestal a už jsem se ke cvičení nevrátil. Dnešní cvičení mi vyšlo až na podruhé. Minulý týden jsem seděl v autě před fitkem a dovnitř jsem nešel. Nedal jsem to. Dnes jsem to zvládl. Jsem zvědavý co všechno mě bude zítra bolet. Díky všem, kteří dočetli až sem.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes to bylo slabší. Ale dal jsem to.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Další den a další 3km a mnou.

    PAVIAN
    PAVIAN --- ---
    F1GURK4: staci teplakofka, co neprofoukne, ale dest je neco jinyho, no tak cile mas, nezapomen se po kilacku poradne protahnout, vydejchat.
    no tak drzim palce, na podzim do tance a se slecnou at to klapne!
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    PAVIAN: Mám na sobě 2 vrstvy funkčního oblečení a ještě bundu. Snažím se udržovat v teple, abych neprochladl. Já jsem dříve běhal a bavilo mě to. Prostě chci mít jen radost z toho, že nejsem úplně zdechlej. A taky se chci zapsat na podzim na kurz tance a chci to zvládnout. A samozřejmě je v tom žena.
    PAVIAN
    PAVIAN --- ---
    F1GURK4: to je vo zapal plic.
    nebylo by motivacni stanovit si cile, kterejch chce dosahnout?
    samo hejbat se jen tak pro dobrej pocit, se taky pocita.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes ráno v kempu pršelo, tak jsem si řekl, že půjdu večer doma běhat. No a pršelo. Takže jsem zmokl tak jako tak.

    EKG
    EKG --- ---
    No tak jo, ukecal jsem se. Pristi prochazka za osm dni.

    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Jste tu všichni skvělí. Přidám dnešní turistiku :-)

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ja si davam tak 3x tydne vzdy stejnou trasu Branik - Barrandov - Mala Chuchle - Velka Chuchle - Zbraslav - Branik a posloucham u toho podcasty o lidech z pohnutym osudem nebo o drogach :)

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Jsem s dětma na vodě, našel jsem si podle mapy nějakou cestu v okolí, no byl to konec jako prase. Takže 1.7km do kopce a pak z kopce. 1/3 jsem běžel, 2/3 jsem šel rychlou chůzí. Ale dal jsem to.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    👍

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam