• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS

    Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

    Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
    Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

    Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

    Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

    Jsem saman?

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 16.7% / 3 hlasy
    • 50.0% / 9 hlasů
    • 33.3% / 6 hlasů
    rozbalit záhlaví
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Pěkně prosím - nevíte někdo o nějakém pěkném textu o ohni?
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    spit: hehe, no jestli me prestanou bavit nabozensky pitominy, tak jsem si stejne rikala ze bych si mohla dalkove dodelat lesarnu....-)))
    ANNA
    ANNA --- ---
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZIVA: takze je mezidruhovy rozdil? kua, student z jaky skoly by na to mohl udelat alespon dipmlomku?
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    no nedávno sem dočetl Květy Wiricutty a celkem mě to zaujalo, teď mám rozečtenou: Jiří Kuchař- Ayauhasca aneb tanec s bohy.
    Moch by mi někdo poradit knížku, kde se mluví trochu víc o "teorii"? Obě sou spíše osobní zážitky...
    DIVA_BARA
    DIVA_BARA --- ---
    a nezajímáte se někdo o Toltecký - Aztecký rituální tanec a šamanské praxe Mexika? www.nebezeme.cz
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    spit: ja videla ty maly ptacky fakt padat
    SP1T
    SP1T --- ---
    myslim, ze je to opravdu prehnany... mnohokrat jsem pobliz akce videl vysokou a ted na glastonbury festivalu racci krouzili nad akci o rozloze 4km cvtverecny a 200000. lidi...
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    kerray: no muj otec samozrejme prehani, takze ten polocas navratu zvere byl asi kratsi (ono kdyz blbe miris cztekk je dobra vymluva), ale jinak nevim, imho neco mensiho - mensi kraval, mensi zatez --- prislo by mi to logicky. taky sem tenkrat neco takovyho videla prvne, a vubec byla u toho kdyz se resil cztekk tam z rovnou vice stran

    ale jestli te zajima nejake dalsi info no problema, muzes se primo zeptat taty (id pampaliny) nebo me do posty, imho to je kratsi varianta.
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    ZIVA: to je poprve, co slysim neco takoveho ze zdroje, kteremu bych byl ochoten verit - nejake dalsi info? treba kdyby tam bylo neco mensiho, plati to taky?
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    no kdyz byl cztekk v ralsku, kde mel tata revir, osobne jsem byla u toho jak ptaci tekkem padali ze stromu a tata si ex post stezoval, ze pak pul roku v lese nevidel nohu, natoz aby neco strelil.

    toz ja nevim, pavouk se teda na techno trochu houpa na kytce, to je pravda.
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    znám tři lidi co odtud mají buben a všichni jsou spokojení :)
    ANNA
    ANNA --- ---
    šlo by nějak rozvést pojem super a spokojenost? ,)
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    buben vyrobit ne, ale jinak skridla jsou super, byl jsm tamna holotropku ...
    ISHRI
    ISHRI --- ---
    ANNA: moje kámoška tam jezdí...byla i na buben i na chození po uhlí....vždy spokojenost....
    ANNA
    ANNA --- ---
    byl jste někdo ve Skřidlech vyrobit si buben?
    WOA
    WOA --- ---
    CHU CHU
    WOA
    WOA --- ---
    CHO CHO
    WOA
    WOA --- ---
    CHI CHI
    WOA
    WOA --- ---
    CHE CHE
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam