• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    JASONEKK: každá struktura půjde jednou k zemi, aby mohla vzniknout nová... copak i tisíciletý lotos má svůj květ trvalé na hladině rozevřený? :-))
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    JASONEKK: rozumím, já též... jenže to je těžký, jeden z Brna, další z České Lípy, od nevidím do nevidím makají v práci, přes víkend jsou na zahradě a v lese, do toho pár Pražáků co by se slézt mohli, no tak aspoň plkáme tady, jaký to je v oddělené skutečnosti :)

    OGMIOS: sem na první přečtení viděl "rozbijem"... koncepty jako hračky, sem s nimi :-)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: já je nechci rozebírat... jsou to koncepty a v tomto stavu jsou dost "křehké" proto chci poznávat tak dlouho, dokud se z nich nevytvoří opravdu pevná struktůra ;)
    KUATO
    KUATO --- ---
    JASONEKK: na potvrzeni/vyvraceni konceptu staci delat prakticky libovolnou okultni nauku :o).
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: tak se podel o koncepty a my ti je rozeberem :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: hledám důkazy a úkazy pro své koncepty ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DARJEEL: jo humor...nase oddeleni dostalo v praci zakaz delat si srandu z lidi.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DARJEEL: já mám raději RL (real life) pokec. Tam je ta výměna energií cítit. Takhle přes PC je to prostě furt jen chat/forum. Pohled do očí a vnímání druhých je pro mne jedinečné... tam se nikdo jen tak neschová za slova a přetvářky... Jen je škoda, že mi nevychází se synchronizovat tady s lidma na potkávání se sem tam na akcích....
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    OGMIOS: humor leží v základu vesmíru, s vážností Tě dřív nebo později přepadne strach a s tím končí cesta za poznáním ,)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DARJEEL: spasovna banda..to je ale termin :D

    JASONEKK: co hledas?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    JASONEKK: třeba je jen nevidíš... a nebo se omezuješ na "lidi" :o)

    tady na nyxu Ti ta naše špásovná banda nestačí? :-)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: jenže v mém okolí moc lidí, kteří opravdu mají "dar", není :(
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: prd na tajny :D
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    DRAGEL: furt dobrej, takovej pomer :-)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: Ahoj. existuje nějaký seznam takových lidí?:) Třeba tajný... Pro moje studijní účely.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    DARJEEL: vím, že pár lidí co se tu na nyxu pohybuje jsou opravdoví machři, jen je to v poměru asi tak 1:100
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    DRAGEL: no ale pozor, ono tu ezoteriku lze dělat i dobře... bohužel v záplavě idiotů je to občas těžko rozlišitelné...
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    OGMIOS: však čest Tobě :o)
    (ta poznámka byla na to, že jsou lidé, kteří radši budou dělat ezobyz, než by se živili čestným občanským povoláním)
    KUATO
    KUATO --- ---
    DRAGEL: na to ale musis mit kachni zaludek (musis byt slusna kurva).
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: to je ale umeni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam