• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    __PEAT: resp. jde to posunout, ale jen jednou.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    technicka : kdyz dam vyfiltrovat prispevky pouze od tohoto id v jakymkoli auditku, tak me to vyfiltruje jenom par prispevku i kdyz jich je tam v historii mnohem vic, ale posunout to uz pak nejde. co by to mohlo zpusobovat pls ? dik
    FLAD
    FLAD --- ---
    DOMPIER47: Viz zahlavi - tucna veta za "hit letosniho roku"
    *kous*
    NYX
    NYX --- ---
    GREEAZ: je to 4x1.6GHz xeon, 4GB pameti, 2x320GB 7200ot a 1x18GB 15000ot disky...
    GREEAZ
    GREEAZ --- ---
    Ahojte, mohl bych se zeptat, jestli je nekde k dispozici informace o hardwarovem zazemi nyxu? Tj. na kolika serverech je forum provozovano atp.?
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    NYX: supr, dik moc...bylo to asi prohlizecem...
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    taky mi to, zda se, chodi ok
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    pripadne zkus jiny prohlizec
    NYX
    NYX --- ---
    LOLRUS: netusim, me to ocividne funguje ok. mas dost volneho mista? zkousis to v klubech? zkus to pripadne treba jeste v poste.
    NYX
    NYX --- ---
    test

    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    NYX: presne tak, dam prochazet,odeslat a fotka nikde...zadnou chybu to nehlasi...:-/
    NYX
    NYX --- ---
    LOLRUS: a jak to delas? kliknes na prochazet, vyberes fotku a das odeslat? napise to nejakou chybu?
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    normal fotka... 800x600...
    AETHER
    AETHER --- ---
    LOLRUS: jak je ten obrazek velky?
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    sorry za asi uplne blbou otazku , nenasla jsem na nastence....mam premiovou verzi, ktera umoznuje vkladani obrazku primo z compu, ale me to proste nejde, obrazek se nevlozi...je v tom nejaky figl? dik
    FLAD
    FLAD --- ---
    SHAITAN: Posli mi to do posty, mrknu na to.
    SHAITAN
    SHAITAN --- ---
    mam problem se zmenou obrazku avatara...pravidla pro jejich velikost znam a zkousel jsem treba i extremne maly...tak nevim zda je to nyxem nebo mi photoshop plodi nejaky nekorektni gify...
    LIZZA
    LIZZA --- ---
    dekuju moc,mrknu se na to
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam