• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: strop je mam pocit 32768 dni :-)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Dobře, hledal jsem to ve Faq, nenašel:

    Pokud mi zbývá X dní prémiové verze a zaplatím si novou dávku (třeba rok), přičte se celé X bez ohledu na jeho výši, nebo je zde nějaký strop? Ptám se proto, že by teoreticky bylo možné každoročně využít vánoční "akce" (450 za cenu 360) a získat tak za 4 roční platby celkem 5 let, například.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PETGRIDUS: que?

    ROMANICAK: v klubu greasemonkey se na tebe vyprdnou.)
    HARALD
    HARALD --- ---
    ROMANICAK: jdi do lubu greasemonkey. tam už je to napsané
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Lze nejak zmenit poradi prispevku v diskusich? Nelibi se mi cteni od nejnovejsich k nejstarsim, chtel bych cist napred nejstarsi a dojit k nejnovejsim.
    BOHDALKA
    BOHDALKA --- ---
    NYX: jednoduche :-)) diky
    NYX
    NYX --- ---
    __PEAT: opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    BOHDALKA: nejjednodussi je asi kliknout na svoji ikonku a dat vyhledat prispevky
    BOHDALKA
    BOHDALKA --- ---
    mam dotaz : je mozne si prohlednout historii mych poslednich odeslanych prispevku (mysleno vsech), podobne, jako si muzu prohlednou historii mnou navstivenych klubu???
    dekuji za odpoved.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    __PEAT: resp. jde to posunout, ale jen jednou.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    technicka : kdyz dam vyfiltrovat prispevky pouze od tohoto id v jakymkoli auditku, tak me to vyfiltruje jenom par prispevku i kdyz jich je tam v historii mnohem vic, ale posunout to uz pak nejde. co by to mohlo zpusobovat pls ? dik
    FLAD
    FLAD --- ---
    DOMPIER47: Viz zahlavi - tucna veta za "hit letosniho roku"
    *kous*
    NYX
    NYX --- ---
    GREEAZ: je to 4x1.6GHz xeon, 4GB pameti, 2x320GB 7200ot a 1x18GB 15000ot disky...
    GREEAZ
    GREEAZ --- ---
    Ahojte, mohl bych se zeptat, jestli je nekde k dispozici informace o hardwarovem zazemi nyxu? Tj. na kolika serverech je forum provozovano atp.?
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    NYX: supr, dik moc...bylo to asi prohlizecem...
    LOLRUS
    LOLRUS --- ---
    AETHER
    AETHER --- ---
    taky mi to, zda se, chodi ok
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    pripadne zkus jiny prohlizec
    NYX
    NYX --- ---
    LOLRUS: netusim, me to ocividne funguje ok. mas dost volneho mista? zkousis to v klubech? zkus to pripadne treba jeste v poste.
    NYX
    NYX --- ---
    test

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam