• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---

    MAKU: Teda jestli si dáváš hennu na dvě tři hodiny, tak se nedivím, že výsledek není nic extra. To je spíš ozdravný zábal s trochou tónování, než barvení. Můžeš to zalévat klidně kafem, ve kterém stojí lžička, jak je husté, ale to, co dělá na henně nejlepší odstíny a nesytější barvu, je čas. Já se barvím hennou pět let a taky jsem začínala s dvěma hodinama. Teď dávám na pět - šest hodin, protože to to pořádně chytí. Mám nějaké ty šediny a na nich je dobře vidět, jak barvil poslední zábal. Po dvou hodinách na nich nic vidět nebylo.

    Někdy to vážně zkus nechat na hlavě dloooouho. Já jsem prostě zatla zuby a po umytí jsem jen zírala. místo vycmrndlého výsledku z minla ze mě byla nazrzlá krasavice.
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    našla jsem jednu fotku z nedělní kočičí výstavy, kde je vidět aspoň kus vlasů a mé nejnovější hennobarvy.
    Předesílám, že moje původní barva je myší světle hnědá, takže vidíte, že se výsledku dosáhnout dá. Chce to jen trpělivost :o)
    AETHER
    AETHER --- ---
    MAKU: jestli jsi tehotna, tak to muze byt i tim - obecne pry v tehotenstvi cokoliv na vlasy blbe chyta, holt hormony
    MASOO
    MASOO --- ---
    MAKU: Na to, kolik je s tím sr***, mi výsledek připadá dost zanedbatelnej
    taky mam ten pocit
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CERNY_KOCOUR: :-) taky super náhled na věc :-D
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    SKLIBA: no vidíš. A já si to dopřávám i v dospělosti na hlavě :o)))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CERNY_KOCOUR: hehe děsně ráda... táta mě a sousedovic holku nenáviděl, když jsme kvůli matlání v bahně rozbahnily část z hromady písku, která zbyla po stavbě :-D
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    SKLIBA: ty ses jako dítě nečvachtala ráda v blátíčku? :o)))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CERNY_KOCOUR: to je strašný slovo :-D
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    SKLIBA: já patlám oběma, abych to líp pročvachtala :o))
    MAKU
    MAKU --- ---
    GRETKA: dík :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CERNY_KOCOUR: no já si dávám rukavici na "patlací" ruku, ale tou druhou se líp s vlasy pracuje, když je bez, tak co no... ono se to umyje :-D
    taktéž spokojenost a blonďaté odrosty jsou zase fuč :-)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    SKLIBA: já se taky vykašlala na rukavice, nanášela to rukama a mám doteď mírně oranžové dlaně, ale žádný drama :o)
    Stav zakydání koupelny minimální a ručník se ušpinil jen když mi to ze zábalu na hlavě prosakovalo na krku.
    a výsledek bezvadný, bohužel nemám foťák, ale jsem opět maximálně spokojená :o)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MAKU: tak to ti preji at se s miminkem dari!
    :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    tak. s konečnou platností můžu prohlásit, že jsem vymakala techniku hennování tak, že se mi daří nezakydat ani ručník na ramenou ani zrcadlo ani podlahu kolem - zato se mi tentokrát podařilo obarvit si prsty :-D
    MAKU
    MAKU --- ---
    GRETKA: já vlastně ani nevim, nějak se mi nechce věřit, že jen další změna výrobce by znamenala zásadní změnu. Ještě to zkusím tak jednou-dvakrát přebarvit a uvidim. Na to, kolik je s tím sr***, mi výsledek připadá dost zanedbatelnej a vzhledem k tomu, že brzo budu mít mimino, tak čas na vrstvení henny - aby to vůbec bylo vidět - stejnak nebude.
    A to mi to včera nakonec chytlo trochu víc, než obvykle. Asi je ta kyselinka při barvení zásadní (dala jsem tentokrát skoro jen citrón, čaj jen na doředění). Barvila jsem včera myslím po páté (první dvě barvení hennou z DM drogerie), s přibližně měsíčními odstupy (někdy to bylo méně).
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MASOO: hnědá je výhoda, mě dalo docela práce se k tomu propracovat... až třetí nebo čtvrté barvení mělo ten správný sytý tmavý odstín, po kterém jsem toužila... heh a mimochodem, já se zase smířila s tím, že nikdy nebudu mít lví hřívu, protože mám rovné jemné vlasy, klasika :-D pořád chceme něco jiného než máme
    MASOO
    MASOO --- ---
    SKLIBA: hm, jenze ja sem hneda... no nic, stejne jako sem se smirila, ze nebudu mit nikdy mikado a ofinku bo se mi to vlni, tak holt nebudu mit cerveny vlasy....
    pristi vikend jdu do toho
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MAKU: podminkou urcite ne, spis je to ustalovac...
    Ten sampon Alv-briza&salvej je ok, jsou i jemnejsi, ale zas je to hloubeji do kapsy.

    Kolikrat uz jsi "prebarvovala"? A ted uz se drzis hennecolor nebo mas zalusk i na jine znacky?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MASOO: moje vlasy takhle pod umělým osvětlením vypadají a barvím hennou z blond...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam