• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    MANIFEE: tak já se taky hlásím o jedno balení, jestli toho už nemáš moc :)
    A jen doufám, že budu kolem té půlky srpna taky v Praze...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TALANKA: Já mám vlasy pod ramena a stačí mi 50 g, takže na sestru počítám tak se 150 - 200 g, nehodlám na ni všechno vyplácat:-)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Já mám vlasy do půlky zad, takže to vidím tak na dvě obarvení :o)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Já taky objednávám půl kila, páč hodlám obarvit i sestru a ta má vlasy po zadek:-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    PETRONELA: pro mě určo ne, na jedno barvení dám obvykle 50 g, jednou za čas - řekněme každé třetí až čtvrté barvení 100 g aby byla sytější barva a objednávám obvykle 3 balení po 200 g do zásoby
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    TALANKA: to asi ne..pocitala sem ze treba i 500g muze byt na nekoho moc..
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    PETRONELA: Jo a Manifee potáhne z takový dálky dvacetikilvý pytle s hennou :oD
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    holky tak se pojdete nejak slozit, ne??
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    SKLIBA: :)) to vis. Tady se prodava ve velkym, ji asi i zerou nebo co... :)))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MANIFEE: lol dvacetikilový pytel henny :-D
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    KOCKKA: je to jenom cista henna, takze ta do cervena. Na vlasy i na kuzi. Kdyztak tady jsem nasla jejich stranky http://www.britehenna.net/henna-powder.htm
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    MANIFEE: a to je jakej druh henny?na vlasy ,do cervena?
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    IKA: v pohode jeste naky jsou, kdyby neco tak manzel pojede do Prahy zacatkem zari. Tak kdyztak muze taky nakej pytlik privest... :)) Posles mi na sebe teda do posty cislo?

    PETRONELA: ok, tak kdyby se k tobe nekdo prihlasil tak dej vedet. Tady mensi baleni moc neprodavaj. Spis vetsi... :)
    IKA
    IKA --- ---
    MANIFEE: ked si to pisala predtym, nenahlasila som sa, ale ak ti jeden balicek ostane, vzala by som si.
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    MANIFEE: 500g bych ji asi neuzivila, ale kdyby se treba nekdo chtel slozit:-)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    tak jak jsem tu predtim psala o tom, ze mam moznost privest z qataru cistou arabskou hennu, tak neni arabska, ale indicka. Kdo by mel zajem, tak tady jsou obrazky jak vypada baleni. Vyjde 500g na 300,-Kc. (do Prahy poletim v polovine srpna)

    ARZA
    ARZA --- ---
    IKA: jenze kde sezenu jen indigo...?
    IKA
    IKA --- ---
    ARZA: myslim ze sa to da, len je to trochu zlozitejsie - musis najprv pouzit hennu a potom indigo.
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Chcete se pobavit? chodím každý den v práci plavat a kolgyně mi vnutila vyzkoušet níže zmiňovaný super šampon. Řekla jsem si proč ne. Nechtělo to uschnout a druhej den vlasy splihlé, jakoby mastné, no prostě hnus :oD

    A stejně to neuzná - prý mám moc jemný vlasy. No haluz :oD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam