• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    KOCKKA: a cil mas hnedou nebo cervenou? :)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    ja davam citron i cerveny vino
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    CERNY_KOCOUR: ok, tak ja si s tim nak pohraju. Dik ;)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    MANIFEE: citronová šťáva je tam kvůli kyselině, aby to líp chytlo. Ale můžeš jí úspěšně nahradit vínem, pokud bude červené tak ti přidá ještě pěkný nádech do rubínova. Vyzkoušeno osobně :o)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    CERNY_KOCOUR: ok, vyzkousim. A mam do toho nakonec davat i citronovou stavu? Ted jsem ji tam davala. Jsem cetla, ze pak ma henna vic chytnout a ze diky ni to po par dnech ztmavne... (ale nevim, jestli se to tyka i ty hnedy henny, nebo je to lepsi jenom na tu cervenou)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    MANIFEE: černý čaj, hodně silný nálev, třeba pět sáčků na hrnek. A hennu pak rozmíchávat tím čajem a ne vodou. Silná káva funguje taky, ale čaj líp.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    holky co mate jeste ozkouseny, ze ztmavuje hennu? Ja jsem do ni zkousela pridat kafe, ale nevim jestli to melo nejakej efekt (barvila jsem se poprvy). Jinak jsem si davala hnedou hennu, ale porad je na me moc oranzova :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    TALANKA: no uplne natrvalo ne, to bych nezvladla... :)) Tak na rok az dva
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    ELSEVIER: fajn, dekuju:-)
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    PETRONELA: ok tak to myslim nebude problem:) nezapomen se pripomenout kdybych na to zapomnela;)
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    ELSEVIER: ok, hele me by stacilo fakt jen malo..chtela bych ji zkusit na kresleni...protoze henna co sem si kupovala tady moc nechyta..takze kdybys treba 50 g postradala, tak sem tuuu:-)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    MANIFEE: Že jsem tak strašně zvědavá - ty tam bydlíš natrvalo? :o)
    ELSEVIER
    ELSEVIER --- ---
    PETRONELA: ja jsem si objednala cely balik, ale jestli bude barvit moc do zrzava tak ti ji kdyztak prenecham. pouzivam hennu spis jako masku nez jako barvu.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    JESTERKA_AIENE: ok, tak ja si te pisu na seznamek. Posles mi na sebe do posty cislo? Jinak kdybys me v tu dobu co budu v Praze nestihla, tak ti ji necham u segry. Tam si ji muzes vyzvednout kdykoliv..

    Ja uz se domluvila s muzem, ze taky neco priveze. Nastesti letime do Prahy skoro s prazdnejma kuframa. To spis zpatky budu mit problem abych ten kufr nalozila vsema tema kramama, co tady postradam... :)
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    MANIFEE: tak já se taky hlásím o jedno balení, jestli toho už nemáš moc :)
    A jen doufám, že budu kolem té půlky srpna taky v Praze...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TALANKA: Já mám vlasy pod ramena a stačí mi 50 g, takže na sestru počítám tak se 150 - 200 g, nehodlám na ni všechno vyplácat:-)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Já mám vlasy do půlky zad, takže to vidím tak na dvě obarvení :o)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Já taky objednávám půl kila, páč hodlám obarvit i sestru a ta má vlasy po zadek:-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    PETRONELA: pro mě určo ne, na jedno barvení dám obvykle 50 g, jednou za čas - řekněme každé třetí až čtvrté barvení 100 g aby byla sytější barva a objednávám obvykle 3 balení po 200 g do zásoby
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    TALANKA: to asi ne..pocitala sem ze treba i 500g muze byt na nekoho moc..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam