• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    FENIXI
    FENIXI --- ---
    SKLIBA: díky=)) já mám ted doma nějakých 33gramů:(, tak to zkusím, jak mi to bude chytat a tak... a kdyžtak to vezmu ještě jednou=))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    FENIXI: ty máš vlasů cca jako já, tzn. 50 g práškové stačí, ale osvědčilo se mi pro solidnější efekt namíchat jednou za čas větší dávku (100 g)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETRONELA: mno, co vím, tak by se to i po namatlání mělo potírat citronem, hezky to pak zhnědne...
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    MANIFEE: ok, dekuju
    BABSI
    BABSI --- ---
    FENIXI: zalezi na tom zda je to henna praskov, nebo v tube.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PETRONELA: na vyber neni, mam pocit ze je ta barva takova oranzovo cerveno hneda, ale fakt si nejsem moc jista. Se ti po ni podivam a dam ti vedet na kolik by vysla.
    FENIXI
    FENIXI --- ---
    ahoj, chtěla jsem vás poprosit, jestli byste mi nemohly poradit. Budu si poprvé barvit vlasy hennou a nevím kolik jí mám použít. Vlasy mám dlouhé kousek pod lopatky a nejsou njak zvlášť husté... díky moc.
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    CAMELLA: hele citron davam jen do pasty a pak si to pitiram tim henna olejem..
    MANIFEE: ok, tak to by bylo fajn..oni ji tady maji nekde taky, ale tak primo od zdroje by mohla byt lepsi..je na vyber z nejakych barev??nebo vsechno oranzovo cervena??
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PETRONELA: :) no to nevim. s tim nemam vubec zkusenosti. Max ti muzu privest hennu na barveni kuze v tube - uz je to pripravena hmota s aplikatorem. Kamaradka si tim delala ruce a vydrzelo ji to tak 14 dni (pak uz teda taky slaboucky).
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETRONELA: a potíráš si to pak citronem?
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    MANIFEE: hele jeste me tak napada, kdyz zijes v tom hennovem raji:-) nemohla bys mi tam zjistit nejake vychytavky, aby mi henna na barveni na kuzi co nejvic chytla? ja dycky docilim jen takoveho lehce oraznzoveho obrysu a ten se hned umyje..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    BABSI: pro upřesnění - ani tak henna vlasy nezesvětlí, jen dá jiný odstín
    BABSI
    BABSI --- ---
    ADELHAIDA: dekuji moc :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    KOCKKA: Nemám fotky, budu se barvit tak za týden, až přijedu z dovolený:-)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    ADELHAIDA: ukaz :)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    MANIFEE: jo no cervenou
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    BABSI: Já mám vlasy skoro černé a henna z arabského obchůdku mi skvěle chytá po přimíchání šťávy z jednoho citronu.
    BABSI
    BABSI --- ---
    prosim nemate nejaky napad na primichani do cervene henny aby lepe chytla na prirodne tmave hnede vlasy?
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    KOCKKA: a cil mas hnedou nebo cervenou? :)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    ja davam citron i cerveny vino
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    CERNY_KOCOUR: ok, tak ja si s tim nak pohraju. Dik ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam