• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    FENIXI: v tom případě ještě jedna rada, nanášet na mokré vlasy
    IKA
    IKA --- ---
    FENIXI: tak niekoho popros, nech ti to precizne nanesie na vlasy (napriklad starou zubnou kefkou) pramienok po pramienku. henny tak budes potrebovat menej ako ked si len naberies tu hmotu do dlani a nakydas na vlasy.
    FENIXI
    FENIXI --- ---
    SKLIBA: díky=)) já mám ted doma nějakých 33gramů:(, tak to zkusím, jak mi to bude chytat a tak... a kdyžtak to vezmu ještě jednou=))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    FENIXI: ty máš vlasů cca jako já, tzn. 50 g práškové stačí, ale osvědčilo se mi pro solidnější efekt namíchat jednou za čas větší dávku (100 g)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETRONELA: mno, co vím, tak by se to i po namatlání mělo potírat citronem, hezky to pak zhnědne...
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    MANIFEE: ok, dekuju
    BABSI
    BABSI --- ---
    FENIXI: zalezi na tom zda je to henna praskov, nebo v tube.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PETRONELA: na vyber neni, mam pocit ze je ta barva takova oranzovo cerveno hneda, ale fakt si nejsem moc jista. Se ti po ni podivam a dam ti vedet na kolik by vysla.
    FENIXI
    FENIXI --- ---
    ahoj, chtěla jsem vás poprosit, jestli byste mi nemohly poradit. Budu si poprvé barvit vlasy hennou a nevím kolik jí mám použít. Vlasy mám dlouhé kousek pod lopatky a nejsou njak zvlášť husté... díky moc.
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    CAMELLA: hele citron davam jen do pasty a pak si to pitiram tim henna olejem..
    MANIFEE: ok, tak to by bylo fajn..oni ji tady maji nekde taky, ale tak primo od zdroje by mohla byt lepsi..je na vyber z nejakych barev??nebo vsechno oranzovo cervena??
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PETRONELA: :) no to nevim. s tim nemam vubec zkusenosti. Max ti muzu privest hennu na barveni kuze v tube - uz je to pripravena hmota s aplikatorem. Kamaradka si tim delala ruce a vydrzelo ji to tak 14 dni (pak uz teda taky slaboucky).
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    PETRONELA: a potíráš si to pak citronem?
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    MANIFEE: hele jeste me tak napada, kdyz zijes v tom hennovem raji:-) nemohla bys mi tam zjistit nejake vychytavky, aby mi henna na barveni na kuzi co nejvic chytla? ja dycky docilim jen takoveho lehce oraznzoveho obrysu a ten se hned umyje..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    BABSI: pro upřesnění - ani tak henna vlasy nezesvětlí, jen dá jiný odstín
    BABSI
    BABSI --- ---
    ADELHAIDA: dekuji moc :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    KOCKKA: Nemám fotky, budu se barvit tak za týden, až přijedu z dovolený:-)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    ADELHAIDA: ukaz :)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    MANIFEE: jo no cervenou
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    BABSI: Já mám vlasy skoro černé a henna z arabského obchůdku mi skvěle chytá po přimíchání šťávy z jednoho citronu.
    BABSI
    BABSI --- ---
    prosim nemate nejaky napad na primichani do cervene henny aby lepe chytla na prirodne tmave hnede vlasy?
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    KOCKKA: a cil mas hnedou nebo cervenou? :)
    KOCKKA
    KOCKKA --- ---
    ja davam citron i cerveny vino
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam