• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Tak to dopadlo takhle. Jak se barva ustálila, připadá mi, že tak zrzavou hlavu jsem ještě neměla. Na slunci to háže dost světlý odstín, místy až zlatou blond... :-(
    No hnědá to není ani kdybych nevím jak fantazírovala... Hnědá byla možná tak trochu jen ten večer po sundání henny při umělém světle v tmavém rohu místnosti...

    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    JESTERKA_AIENE: super! :) A orechy lol :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    JESTERKA_AIENE: to podej report, mne ten hrebicek take laka;)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    Holky máte některé zkušenost se značkou hennaplus? Konkrétně mě zajímají spíš ty světlejší odstíny...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    JESTERKA_AIENE: jojo přesně ten :-)
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    SKLIBA: ahaa... ten humus, z něhož má člověk vždycky černé ruce, to dává smysl (a já su pako :)), no, ty bych stejně teď nesehnala.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    JESTERKA_AIENE: no jooo počkej, ty slupky z vlašských ořechů to není ta blanka, která potahuje jádra pod skořápkou ale obal který je kolem skořápky, když roste na stromě, ta se ještě za čerstva z ořechů loupe :-D
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    Já jsem taky spokojená, mimochodem.
    A včera večer jsem si zkusila zaexperimentovat podle nových zdejších tipů - povařila jsem hřebíček s trochou ořechových slupek (resp. kousků celých jader vlašských ořechů, protože oloupat to - jak? Každopádně ve výsledku zůstala holá jadýrka, takže slupka se asi vstřebala.) a černým čajem, při míchání přidala ještě klasicky olivový olej a vejce pro výživu, lžičku jablečného octa jako tu kyselinku a trochu skořice pro vůni... nechala jsem to odležet, patlala ráno a teda, voní to úplně jak štrůdl, měla jsem chuť to sníst :D
    Jen jsem zvědavá, jak to dopadne barevně - každopádně chytá to úplně šíleně - nanášela jsem v rukavicích a jen si přitom omylem mázla kůži u okraje a za těch 5-10minut (nebo jak dlouho mi to nanášení mohlo trvat) mám solidní výrazně oranžový flek.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    SKLIBA: jee tak to mam radost, ze jsi spokojena :) V breznu letim zase do Prahy a chystam se privest henna pasty na malovani na telo a k tomu sablonky :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    SKLIBA: To zní dobře.. :-) Snad se dokopu doplácat tu starou a vrhnu se na tuhle.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    Nemáte některá ozkoušenej tento odstín?
    http://www.edenshop.cz/logona/logona-rostlinna-barva-na-vlasy-zlata-blond-prod_794.html

    Jak chytá?...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Teď jsem koupila v jedné tajmené brněnské drogerii jakousi regenerační maasku na oživení barvy z vlašských ořechů a henny. Tak uvidím, co to udělá.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TAMARIX: ta od MANIFEE je výborná, vyrábí mi na hlavě (myšblond) hodně tmavou měď - a to už jsem přestala přidávat i papriku na přičervenění, jen červené vínko a olej
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ZUZANA: No, nějak počítám s tím, že henna prostě barví na zrzavo až červeno, tak se o hnědou ani nepokouším.. Vlastně už jsem ani hennu neměla docela dlouho na hlavě. Možná by to zase chtělo.. Používám Henné Color bordó nebo ohnivě červenou a chystám se na pytel, který jsem si koupila od MANIFEE - [ OFFERINGNABÍZÍM: 100% cista henna z Qataru / Praha / 150 CZK ] .
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    TALANKA: Bude, když mě přítel odfotí, asi zítra :-)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    ZUZANA: Ségra nabarvila hnědou Lush a má to hnědý....

    A foto nebude? :o)
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    GRETKA: Díky za tip, super, příště si pořídím tuhle.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    ZUZANA: hnedy lush, z me zkusenosti.
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Nějak ty barvy nebarvěj jak maj :-)
    RADUS
    RADUS --- ---
    hm tak to vypada uplně stejně jako mahagon... dala jsem celej mahagon a pul černý...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam