• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SUCHO: já ted budu zkoušet Logonu, odstín brown umbra - měla by to být hnědá bez červených odlesků...tak uvidíme..
    IKA
    IKA --- ---
    SUCHO: mam dobru cervenu hennu od id MANIFEE, ale celkom spokojna som bola aj s hennou znaciek Lush, Urtekram a Henne Color.

    indigo nekupujem, mne cervena vyhovuje, ale ak by som ho chcela kupit, skusila by som sa pozriet v nejakych zahranicnych e-shopoch.
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    IKA: muzes mi doporucit nejakou hennu,prosim? indigo muzu sehnat kde?díky
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    IKA: dík :)
    IKA
    IKA --- ---
    SUCHO: tmavo hnedu by si mohla dosiahnut kombinaciou henny a indiga, na stiahnutie teplych odleskov by mohla byt dobra amla.

    nejaka inspiracia sa urcite da najst tu:

    http://www.hennaforhair.com/mixes/index.html
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    tak znacka: esthertol cosmetics

    CAMELLA:
    ADELHAIDA: diky. jo jen 2 hodiny, bala jsem se abych nemela moc cerny vlasy :)
    takze ne vzdy je barva nacervenala?muzu dosahnout tmave hnedyho odstinu?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    SUCHO: Doba působení dvě hodiny? To fakt nechytne moc dobře, zvlášť na odrosty. Chce to aspoň čtyři hodiny, já nechávám pět až šest.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SUCHO: možná jsi měla radši sáhnout po nějaké osvědčenější značce a namíchat s kafem...já ted budu barvit tmavě hnědou logonou, tak poreferuju, jak to chytlo..
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    GRETKA: dík. mam svetly vlasy, asi tak rok si je barvim prelivem na tmave hnedou. pred mesicem jsem zkusila hennu (vyrabenou v nemecku, koupenou v tranquillu- znacku nevim, ale je prirodni), pote, co jsem mesic dva nemela barveny vlasy. Henna hneda, doba pusobeni 2 hodiny. Odrosty mi nechytly skoro vubec, do zrzava- cervena. Zbytek zesvetlal na hnedou s nenapadnym cerveno zrzavym odstinem(je to videt spis jen na slunicku). docilit jsem chtela v podstate stejny barvy jako s chemkou, tmave hneda
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    MAGI:
    ta barva vlasů ti krásně jde k pihám :o)
    MAGI
    MAGI --- ---
    tady fotka v zamracenym pocasi :) vlasy jsou fakt krasne zivy, konecky na ukazku asi tak 3x lepsi nez pred barvenim :) ac jak jsem psala, nevypada to.. blbe nafoceny no :).


    tak treba to bude tady videt lip :) .. barva se taky na kazdym svetle chova jinak ale libi se mi to :).. jen mam podezření, že se vubec nechce fotit :D
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MAGI: fakt ti to slusiiiii!!! I kdyz se priklanim k TALANKA:, s hennou to vypada, ze mas suche vlasy...


    SUCHO: popis problem, treba ti dokazem poradit jak to vyresit pomoci jine henny/jinych prirodnich barev.
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    CAMELLA: bojim :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SUCHO: minimálně měsíc, ale počítej, že i tak ti chemická barva na hennu nemusí dobře chytnout :)
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    ahoj, prosim o radu, cca jak dlouho po obarveni vlasu hennou musim cekat, nez se budu moct opet vratit k chemicky barve? nejsem spokojena s vysledkem. diskuzi jsem zbezne procitala a odpoved jsem nenasla. diky :)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    MAGI: LOL, na těch fotkách to vypadá líp před barvením, než po barvení, si nemůžu pomoct :oD

    Ty jo, ale já chci vypadat jako ty :o)))
    IKA
    IKA --- ---
    MAGI: pekne:)
    MAGI
    MAGI --- ---
    ANDREA90: oo to se červenáám :)) (zrzavííím) děkuji uctivě :).. avšak to bude spíš fotkou
    MAGI
    MAGI --- ---
    fotky příšernýýýý, vím :))
    původní. i když na fotce vypada líp než vypadala :)

    a tady po henně :)

    á na sluníčku(pravá část) :)


    a ač to na těch fotkách nevypadá tak mám teď vlasy fakt docela v dobrym rozpoložení ;)) díky hennařky ;)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    MAGI: A foto nebude? :O))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    IDENTITY: už mlčím :-X
    MAGI: ty konečky se zase časem rozlepí, ale jo, s hennou se dá úspěšně nechat odrůst vlasy zničené chemkou, aniž by to vypadalo nějak tragicky ;-)
    KATRINN
    KATRINN --- ---
    MAGI: Před pár lety jsem měla úplně stejnej problém, jen jsem to měla z častýho barvení, a henna mi do půl roku dala ty vlasy do pořádku tak, že jsem je nemusela úplně ostříhat. Držím palce:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam